Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzési ebédetek, vacsorátok? Én agyonpánikolom az egészet.

Figyelt kérdés

Az én családom nem annyira "meleg és közvetlen lelkületű"...Szüleimet sosem láttam ölelkezni, puszit adni egymásnak, nem volt divat se szexről, se párkapcsolatról beszélni tinikorunkban.

A párommal 6 éve vagyunk együtt, az elmúlt 1-2 évről tudom elmondani azt, hogy természetesnek veszik, hogy van egyáltalán.

Most készülünk az eljegyzésre, azért mégis szeretnénk egy kis vacsit szülőkkel. Nem tudom elképzelni se, mikor legyen gyűrűhúzás, mit fognak szólni egyáltalán anyámék, vagy a párom szülei, olyan idétlennek érzem az egész helyzetet...

Nálatok hogy volt?


2013. júl. 18. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem volt semmi,fel húztuk a gyűrűt és kész. Majd az esküvőn bulizunk!(augusztusban) :)
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Háát nálunk érdekes volt : a férjem megkérte a kezem

amikor kettesben voltunk : Igent mondtam : Örültünk magunknak : Majd mondta ,hogy menjünk és ünnepeljük meg ketten egy étteremben : Na az étteremben nem 2 voltunk hanem a szük család várt kb 15 en : Megszervezte az ebédet is : Ha nemet mondok akkor azóta se tudja ,hogy mi lett volna : Mai napig azt mondja ,hogy tudta ,hogy nem mondok nemet .Evés elött pár szóval kérje meg apudtól a kezed : Aztán ha ígent mondasz huzzátok fel a gyürüt ,és egyetek 1jót : Ahoz ,hogy ne üljetek némán kezd el kérdezgetni ,a szülöket ,hogy nekik milyen volt az eljegyzés : Hidd el mesélni fognak :


Gratula !!! Sok szépet és jót kívánok nektek !!

2013. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különleges nem volt, nálunk volt a vacsora és ott voltak a szülők, megvacsiztunk, megtörtént a gyűrű felhúzása, koccintottunk egy pohár tokajival, a szülők elbeszélgettek, és ennyi. Semmi pánikolásom nem volt.
2013. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nem akaronék eljegyzési vacsit, max kis koccintást, vagy valami, de nem szerveznék egy olyat, ami szinte már az esküvőhöz hasonlít :) Nekem is kínos lenne.


Bár nem ártana, ha az esküvő előtt megismerkednének a szüleink :D

2013. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Hát ez esküvőhöz bizti nem fog hasonlítani, nálunk lennénk és kb. 6 an :)

2013. júl. 18. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, ha ilyen szűk kör, akkor semmi okod aggódni :) azt hittem olyan mint ami az egyik ismerősömnek volt, hát az szinte már lakodalomba csapott át :)
2013. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem is volt eljegyzés, egy este ketten megbeszéltük, hogy összeházasodunk, gyűrű meg lánykérés sem volt (csak az esküvőn kaptam kísérőgyűrűt).

Szerintem ne pánikolj, hiszen kevesen lesznek, akik fontosak neked.

2013. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi is csak hatan voltunk, emiatt ne pánikolj, jól ellesztek.
2013. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

férjem szülei besértődtek, közölték, hogy ne is menjünk mert apósom akkor elmegy otthonról...

mivel balatonon kérte meg a kezem, így apukám értünk jött, ő tudta...anyu már hallott róla...(amugy is egyértelmü volt, hogy megkéri a kezem, hisz aputól már megkérte) aztán mentünk szüleimhez...szüleimmel, mamámmal, hugommal és a barátjával megebédeltünk, koccintottunk, gratuláltak...:)

uh egy részben szörnyü, más részben kellemes volt :)

24L

2013. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő volt, egy közeli barátokkal, egy pedig a szülőkkel. Anyám és apám sem olyan közvetlen egymással, de talán mert, idősek. Kérdező, nekem telebeszélték a fejem a szexszel tinikoromban, de nem is adtam magam oda akárkinek, csak a vőlegényemnek, neki is későn.

Az ő szülei nagyon kedves melegszívű emberek. Jól kijönnek az enyéimmel. Mi ketten húztuk a gyűrűt, amikor megkérte a kezem, de ugye anyámék látták, mert elkért tőlük, a sajátjainak pedig megmutatta. :D Vacsoráztunk, egy hangulatos étteremben, nevettünk. Tökéletes volt, és szeptember 13-ai esküvő is annak készül.

2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!