Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedelykeres a szuloktol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedelykeres a szuloktol?

Figyelt kérdés
A parom meg akarja kerni a kezem holnap (elkotyogta a huga :D), de nem engem kerdez, hanem apumat kerdezi meg :) ez menyire szokas, vagy furcsa? En nem hallottam ilyet meg egyik ismerosomtol sem.
2013. júl. 8. 23:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nos, elmondanám a véleményem. :D

Apám katona, én rendőr, a férjem patológus. A férjem nem nosztalgikus, de először édesapámhoz ment a lánykéréssel, aki katona, de távolról sem szigorú. Mi kapcsolatunk apámmal nagyon szoros, talán ezért kérte meg tőle a kezem. De nem csak tőle, hanem végül a két bátyámtól is, akiknek én csak hugi maradok :D Ez számomra annak a jele volt, hogy tiszteli a családom. Az ilyesmi a tisztelet jele. Elég temperamentumos vagyok, de ez egy gesztus volt felém, és a szüleim felé is.

Az is gesztus volt, amikor megfogta a kezem a kórház folyosóján, mert nem szégyellt a milliomos dokik mellett. Pedig nem vagyok se szőke, se playboy nyuszi.

2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én katonához nem mennek. Kinek kell az eskovon hogy asszony vi'-gyazz!!! Előre in-dulj, hegy kettő hegy kettő...
2013. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Igen, ez elég bizarr..
2013. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akarod feleségedül az itt megjelent hölgyet?

- Igen uram igen!

2013. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!