Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kernek szepen egy kis segitseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kernek szepen egy kis segitseget. Foleg szuloktol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tehat, 1 eve talalkozgatok egy fiuval. Titokban. Anyukam utalja azt a sracot, de most 3 hete lefkeudtem vele.Mivel nem vedekeztunk vettunk esemeny utani tabit, de a nogyogyaszommal is kellet beszelnem mert en eleve szedek hormontabit h megjojjon a havim. (nem fogamzasgatlo). De a nogyogyasz azt mondta, hogy elmondja anyamnak h mi tortent, mert 15 evesen eleg felelotlen voltam. Igy elmondtam anyamnak mert inkabb tollem tudja meg mindt a dokitol. De anyam mikor megtudta csak sirt, es haragudott, hogy eljatszottam a bizlamat, mert ugy tudta, hogy tobbet nem talalkozok a fiuval es nem is beszelek vele. Ezutan anyam mondta, hogy apamnak is mondjuk el mert az is hazugasag ha nem tud rola. Igy en elmondtam neki, jott a vita az ordibalas, de utana megolelt apukam es o is sirt. aztan 3 hetre le lettem tiltva a gepezesrol es most ulhettem ide. De sehova se mehetek egesz vakacioba. se taborba se ki a baratokkal.

Az lenne a kerdesem, hogy mit tegyek hogy jobb legyen itthon a hangulat, mivel anyam azota enyhult de apam azota se beszel velem.

tudom h felelotlen voltam, de meg felelotlenebb lettem volna ha nem cselekszek az esemeny utan.


2010. júl. 7. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd az idő segít. Szerelmes vagy a srácba? A szülők miért tiltanak? Biztos megvan az okuk, beszélgess velük, hogy lássák, hogy megváltozol, komolyan és felelősségteljesen fogsz viselkedni, segíts sokat otthon anyukádnak, és mindig tartsd be a szavad, pl. érj haza időre mire kérik. 27/L
2010. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
hát, én csak vigasztalni tudlak, hogy bár felelőtlen voltál, de ahogy utána viselkedtél, és most is viselkedsz, az tiszteletre méltó, szóval faterod elég kemény, amiért így be van sértődve...
2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
próbálj segíteni anyukádnak, beszélgess vele, és a fiúval mivan? Keres még azóta is ?
2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát nézd a legegysdzerűbb az hogyha mondjuk elkezdesz vkivel beszélgetni... az sem gond hogyha mesze lakik emrt akor megmondod anyudnak hogy anya nem akarok unatkozni ezért beszélgetek xy nal de ne izgulj 150 km re lakik stb.

vagy ha gondolod írj úgyis szeretek új emberekel ismerkedni:) meg unatkozom én is...


18/F

2010. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

húú,szegény te !

próbálj meg velük beszélgetni a történtekről és mond meg nekik , hogy igaz volt amit nem jól tettél, de szeretitek a sráccal egymást !

Tényleg miért tiltanak tőle ?

én ezt soha nem értettem ! de rajtad ez most nem segít !

beszélni , beszélni próbálj velük és megenyhülnek, látni fogják, hogy megbántad, amit tettél és visszanyered a bizalmukat !

a srácról is beszélj, mert gondolom, hogy még akarsz vele találkozni és hülye is lennél, ha nem így tennéd !

Fel a fejjel, enyhülnek majd, csak idő kérdése !

2010. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz, ha "beszélni akarsz " vmiről, ha az most neked segít ! utolsó voltam :)
2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

na eleve ott voltál buta, hogy belementél ebbe a lefekvős dologba, aztán hogy elhitted az orvosnak, hogy elmondja a szüleidnek.Van orvosi titoktartás, amit éppen ezért találtak ki.

Egyébként segíts sokat otthon, beszélgess a szüleiddel.

sajnállak:((

2010. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Segíts sokat, amennyit csak tudsz. Beszélgess velük, de csak nyugodtan, ne kapd fel a vizet stb. Próbáld nyugodtan elmondani, hogy mi a véleményed stb.


Ha beszélgetni van kedved, szívesen meghallgatlak:)

2010. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

koszonom nagyon szepen a tanacsokat. a fiu azota nagyon skat duma vele, majdnem minden nap keres, most uj tel szama lett, az elsok kozott tudtam meg.

sokszor felhiv, es valaltal volna o is a feleloseget, ha tortent volna nagyobb baj.

sajnos nem tudom mi legyen tovabb, mert ha megint talalkozgatok vele akkor megtudjak az oseim, vagyis ha megtudjak akkor lottek az egesz bizalomnak es mindennek. es raadasul megigertettel velem, hogy tobbet nem beszelek a sraccal.

2010. júl. 8. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 15 éves gyerekeim vannak, de szerintem nem így kellett volna lereagálniuk a szüleidnek. Persze ha ciganygyerekkel feküdne le a lanyom, akkor en is megveretnem a sracot úgy, hogy többet ne tudjon nőhöz nyúlni, de szerintem a nőgyógyászod is nagyon bunkó volt. Akár fel is jelentheted, mert megszegte az orvosi esküjet es neki titoktartasi kötelezettsege van. De az a lényeg hogy védekeztetek és én inkább azt erősíteném a gyerekemben, hogy ez milyen fontos, de nem csak a gyerek miatt, hanem az esetleges betegsegek miatt is, tehát nem biztos, hogy ez esetben a tabletta a legjobb. A büntetés szerintem túl szigorú, eltiltás oké, mert nem voltál őszinte, de az egyéb nyári programok szerintem mehetnének.
2010. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!