Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kernek szepen egy kis segitseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kernek szepen egy kis segitseget. Foleg szuloktol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tehat, 1 eve talalkozgatok egy fiuval. Titokban. Anyukam utalja azt a sracot, de most 3 hete lefkeudtem vele.Mivel nem vedekeztunk vettunk esemeny utani tabit, de a nogyogyaszommal is kellet beszelnem mert en eleve szedek hormontabit h megjojjon a havim. (nem fogamzasgatlo). De a nogyogyasz azt mondta, hogy elmondja anyamnak h mi tortent, mert 15 evesen eleg felelotlen voltam. Igy elmondtam anyamnak mert inkabb tollem tudja meg mindt a dokitol. De anyam mikor megtudta csak sirt, es haragudott, hogy eljatszottam a bizlamat, mert ugy tudta, hogy tobbet nem talalkozok a fiuval es nem is beszelek vele. Ezutan anyam mondta, hogy apamnak is mondjuk el mert az is hazugasag ha nem tud rola. Igy en elmondtam neki, jott a vita az ordibalas, de utana megolelt apukam es o is sirt. aztan 3 hetre le lettem tiltva a gepezesrol es most ulhettem ide. De sehova se mehetek egesz vakacioba. se taborba se ki a baratokkal.

Az lenne a kerdesem, hogy mit tegyek hogy jobb legyen itthon a hangulat, mivel anyam azota enyhult de apam azota se beszel velem.

tudom h felelotlen voltam, de meg felelotlenebb lettem volna ha nem cselekszek az esemeny utan.


2010. júl. 7. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nemértem miért borultak ki! azért vicces hogy nemistalálkozhat vele. sőt ha dugni akar menjen a következőhöz? mert akivel először azzal nenszabad.. és ha arra is rájönnek akkor azzal se... és így tovább.
2010. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

de mért utálták a szüleid?

amúgy próbálj meg valamit beszélgetni apukáddal.

ha én beszélni akarok apámmal olyan témát választok ami őt izgatja és nem engem pl.: foci... ugye most a VB... erről jól el tud velem beszélgetni, annak ellenére hogy rám is haragszik mióta megszültem az ikerlányaimat 16 évesen... na mindegy, ez már az én gondom. de nem bántam meg és nem akarok olyan görcsösen beszélgetni anyámékkal ha nem muszály. van saját szoba, fürdő, konyha, lényegében csak akkor találkozunk mikor este leviszem nekik a lányokat.

2010. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jesszusom utolsó és még most sem békéltek meg, hogy ott vannak a csajok ????

ez kész !

amúgy nekem is ikerlányaim vannak :)

25/L

2010. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

de azért a lányaimat szeretik és törődnek velük, és ha együtt vagyunk beszélgetnek is velem, szóval a lányok ebből nem vesznek észre semmit.

23/L

2010. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

akkor jó ! már jó nagyok, ha jól számolom 7 évesek, grat hozzájuk !


Neked meg kérdező, ha szereted azt a srácot, mindent tegyél meg a szüleidnél, hogy elfogadtasd, majd betörnek, majd megbékélnek, nem tilthatnak mindig valakitől, de ha most hagyod, hogy eltiltsanak végképp ettől a sráctól, akkor mindig ezt fogják tenni , mivel tudni fogják, hogy úgyis beállsz a sorba !

az én szüleim is ilyenek voltak, csak nálam nem mentek sokra ezzel az eltiltással, tiszteltem, szerettem mindig őket, de soha nem hagytam magam , nem szökdöstem, nem hazudoztam, de mindig úgy csűrtem, csavartam, hogy meggyőzzem őket és kész ! Később már belátták annál rosszabb, ha tiltanak, semmi értelme ,a pofonokat úgyis nekem kell elviselni majd és nem tudnak tőle megóvni !

25/L

2010. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!