Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedelykeres a szuloktol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedelykeres a szuloktol?

Figyelt kérdés
A parom meg akarja kerni a kezem holnap (elkotyogta a huga :D), de nem engem kerdez, hanem apumat kerdezi meg :) ez menyire szokas, vagy furcsa? En nem hallottam ilyet meg egyik ismerosomtol sem.
2013. júl. 8. 23:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Leginkább régen volt szokás az ilyesmi, mostanában én sem igazán találkoztam hasonlóval.
2013. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Rég volt szokás. A párod nosztalgikus. Ha szereted az érzékeny érzéki tisztellettudó, mások érzéseire odafigyelő pasikat akkor ez nem baj. Ha jobban szeretnéd a kemény mácsót aki keresztűlszurja apadat acélkardal majd közli hogy a lánya mostantól a tied akkor ez baj.
2013. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert kihalóban van ez a szokás de régebben kb 20 évvel ezelőtt még ez volt az alap!
2013. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Engem nagyon meghatott :)
2013. júl. 8. 23:34
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
bennem amugy mindkettő van. Elöbb tisztelettudóan megkérem a fatertől a bigé kezét, s ha nem adja akkor felnyársalom.
2013. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
* izé a lánya mostantól az enyim. elirtam.
2013. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez sértő. Engem kérdezzen, nem az apám megy hozzá és semmi szükségünk az engedélyére a házassághoz. De nyilván ha már ideáig jutottatok, akkor tudja a párod, hogy neked ez tetszik, az enyém meg azt tudta, hogy sugárban hánynék tőle és egy hétig a kanapén aludna. Mindenki különbözik..
2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%

akkor is ha nem válasz esetén végül leszurom apádat?

az a baj ha igent mond ez nem derül ki.

értsed meg hogy ez csak egy gesztus. szarok apádra de kell nekem ez a helyzet mert romantikus alkat vagyok.

2013. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Nosztalgikus egyrész, másrészt szerintem egy jó pont a szüleidnél, valszeg a válaszuktól független is emgkéri a kezed, de mégiscsak jobb indítás így, szüleid szemében is tuti jó pont.
2013. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Én kiakadnék.

Ha engem akar elvenni, akkor tőlem kérdezze.

Ez így olyan, mint a lóvásár. A volt és leendő tulaj megegyezik :)

2013. júl. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!