Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek kezdhetek lemondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdhetek lemondani a gyűrűről, aggódjak vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, egy éve együtt élünk. Nagyon jól megvagyunk, szó szerint a jóban és a rosszban is. Bár a családja nem annyira örül nekem, de ez mindegy. Szóval én már várnék valami gyűrűfélét. Azt mondja "kinőtte" azt a bolondságot, hogy házasság. Volt akit nagyon el akart venni, de az a pénzes pasikat vette csak komolyan. Most akkor nem szeret engem eléggé vagy már nem akar kötődni többé...Nem értem én ezt. Olyan jól megvagyunk, mégsem akarja elkötelezni magát. Mivel nekem ez nagyon fontos, félek idővel a bizalom már nem lesz a régi és eltávolodom tőle.. Mit tegyek?

39/L


2013. jan. 28. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

39 éves korodra icsit már benőhetett volna a fejed lágya.


Még sose merült föl benned, hogy őszinte légy azzal, akivel elvileg komoly párkapcsolatban élsz?!?!?!?

2013. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nem vagyok őszinte? Épp ezt mondom. Beszéltünk róla és ez a véleménye. Nekem meg az. Ehhez kértem segítséget.

Ennyi idős korodra megtanulhatnád értelmezni amit olvasol :)

2013. jan. 30. 10:51
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg megbeszéltétek, hogy ez így van, akkor miért várnál gyűrűfélét???

Hiába olvasom újra és újra, két eset képzelhető el:


1. Nem tisztáztátok nyíltan, őszintén, hogy kinek mi a jövőképe, ki mire hajlandó, mi a kompromisszumos megoldás. (Ha ez megtörtént volna, akkor nem itt kérdezősködnél, hanem tudnád, hogy lesz-e házasság vagy sem, és szépen, magadban eldönthetnéd, neked megfelel-e így az a kapcsolat vagy nem.)

2. Tisztáztátok, és pontosan tudod, hogy a párod nem fog eljegyezni és feleségül venni. Ebben az esetben elég nagy hülyeség, ha gyűrűt vársz.


Tehát fussunk neki még egyszer: tisztázzátok - értsd: légy őszinte vele - neked ez így nem felel meg, vagy megfelel de milyen megoldással (bejegyzett élettársi, csak gyűrű házasság nélkül, kétszemélyes írott fogadalom egymásnak arról, hogy jóban-rosszban stb.)!


Tudokén olvasni, de csak azt, amit leírsz, kedves kérdező!!! Amit NEM írsz le, azt nem.

2013. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. :)
2013. jan. 30. 17:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy egy 40 év küröli pasi 1,5 év után mág nem adott gyűrűt, nem jelenti azt h ne szeretne.

ha viszont soha nem volt még házas, jó esélye van, hogy Téged sem vesz feleésgül.

2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán beszéltél már vele, hogy ezt szeretnéd? lehet, hogy nem is tudja.

az 1 év együttélés szerintem jóval nagyobb elköteleződés, mint egy gyűrű, ne vedd át ezt a hülye GYIK-es mantrát, hogy csak a házasság jelenthet elköteleződést (mondták itt már olyannak is, aki 15 éve élt együtt esküvő nélkül a párjával és négy gyereke volt...)

és ha neked azért fontos a házasság, mert kisebbrendűségi érzésed van az exnőjével szemben, akkor azt a házasság se fogja megoldani...

2013. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!