Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek kezdhetek lemondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdhetek lemondani a gyűrűről, aggódjak vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, egy éve együtt élünk. Nagyon jól megvagyunk, szó szerint a jóban és a rosszban is. Bár a családja nem annyira örül nekem, de ez mindegy. Szóval én már várnék valami gyűrűfélét. Azt mondja "kinőtte" azt a bolondságot, hogy házasság. Volt akit nagyon el akart venni, de az a pénzes pasikat vette csak komolyan. Most akkor nem szeret engem eléggé vagy már nem akar kötődni többé...Nem értem én ezt. Olyan jól megvagyunk, mégsem akarja elkötelezni magát. Mivel nekem ez nagyon fontos, félek idővel a bizalom már nem lesz a régi és eltávolodom tőle.. Mit tegyek?

39/L


2013. jan. 28. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem a házasság dönti el h kit, mennyire szeretünk:) Vagy lehet csalódott már , próbáld neki megmutatni, hogy te igenis alkalmas lennél rá:) De szerintem ha tényleg ilyen jól megvagytok, nem a papírokat kéne figyelembe venni!
2013. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Volt már házas?..Lehet, hogy azért nőtte ki magát belőle?..Te voltál már házas?
2013. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én már voltam házas, ő nem.
2013. jan. 28. 19:41
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Vagyis "megkérted a kezét" és nemet mondott? Vagy csak kombinálsz magadban?
2013. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Hát fogd akkor fel máshogy a történetet...Neked fontosa a papír, neki meg fontosabb, hogy jó megvagytok egymással.


Nekem sem fontos már egyébként a papír, és az én pasim sem volt még házas...a papír, csak kényszeresen hozzáköt a másikhoz. De nálunk szerencsére ebben egyetértés van...

2013. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

EGYSZER!! azaz egyetlen egyszer önts tiszta vizet a pohárba.


Azaz elmondod, hogy neked ez fontos, miért, és a többi. Az nem igazságos, hogy egy másik nő megbántotta, és ezért téged büntet.


De ha össz-vissz ennyi hiányzik a boldogsághoz, akkor hagyni kell a fenébe. A gyűrű sem jelent manapság garanciát semmire.

Az pontosan mutatja, hogy mennyire elkötelezte magát melletted, hogy kitart a rosszban is, és az sem érdekli, mi a családja véleménye. Hidd el, nincs az a csodálatos esküvő meg aranygyűrű, ami szebben kifejezné, hogy melletted ő már lehorgonyzott.


Téged szeret.

A házasságot nem szereti.

2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Megvagytok, de ez nem szerelem, legalábbis a részéről.

Ha olyan nővel futna össze aki magába bolondítja, azt elvenné. Veled inkább úgy van, mint egy nagyon közeli baráttal, akivel szex is van, de azért nem venné el az ember.

2013. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

ha minden kalpol akkor miért akarod elrontani egy olyan elvárással ami neki nem jön be ?

1,5 év az nagyon kevés idő még ha együtt is éltek


amint látom annyi idős vagy mint én

nekem eszembe sem jutna kvázi megkérni a párom kezét ha már tisztáztunk nem ö nem akarja


és 39/N


39 évesen elég fura h elvált létedre lányként emlegeted magad

2013. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Bocsi a lányozásért csak máshol láttam, hogy így írták, hát ebből is tanultam.

Egyébként pontosan az a bajom amit 7-es írt. Volt egy NŐ akibe bolondulva volt. Akárhogy alázta. És őt el akarta venni. Én meg úgy érzem "csak" második leszek örökké és soha nem léphetek a helyére. Vagyis nem ahelyére, hanem értitek.. Nem vagyok elég jó neki hozzá.

Frusztrál és rombolja az önbizalmam.

/-os, igen, tudom a gyűrű nem biztosíték, de elvileg azt jelzi, lemond másokról és csakis egyedül engem akar. Jól látod, picit büntetésként élem meg.

De akkor most ha hagyom az egészet és éldegélünk, egyszercsak talál megint egy olyat aki megbolondítja? Én meg már addigra annyi idős leszek, hogy mehetek a levesbe?!

2013. jan. 29. 08:48
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

nem a gyűrű mutatja azt h szeret téged


és ha jól csinálod akkor nem lesz olyan nő aki elorozza tőled :-)

minden esetre ne mondogasd ezt neki még

majd ha már jobban összeértetek 1,5 év nagyon kevés idő

de ha már ezen rágódsz akkor ez rá fogja nyomni a kapcsolatokra is a bélyegét ha ezen a témán lovagolsz akkor tuti elhagy téged a pasik nem szeretik ha akaratukon kívül bezárják őket és ha ez a téma mármint a házasság, akkor hamar azt érzi majd h innen mennie kell még ha szeret is

maradj mellette szeresd nagyon adj neki annyit amennyire vágyik és időt még

2013. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!