Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés Dél-Spanyolországban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés Dél-Spanyolországban. Ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az elképzelés:

Az atlanti óceán partja, napnyugta, az óceán éppen nyeli el a napot... na... idáig jutottam :) Nem szeretném ha túl csöpögős lenne de azt sem szeretném ha csak egy "sima" lánykérés lenne. Szeretném valahogy megörökíteni, esetleg valamivel még köríteni... javaslatok?



2012. nov. 6. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha szeretitek az ilyesmit elmhetettek egy hajóútra is és megkérheted a kezét az óceán közepén gyertyafényes vacsora mellett pl.


Ha maradtok a partnál, akkor legyen nálad sunyiban egy üveg bor/pezsgő meg két pohár :)


Egyébként ötletek: Ha szeretitek az iylesmit, javasolhatod, hogy építsetek homokvárat és rejtsd el benne a gyűrűt, amikor nem néz oda (pl küldd el kagylókat gyűjteni hozzá, és amikor visszajön, valahogy vezesd rá, hogy észrevegye), vagy temessétek be egymást nyakig és úgy told az arca elé a gyűrűt, mikor már nyakig a homokban van :D


Ezek inkább humoros ötletek, de egész biztos emlékezetesek :)

2012. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Spanyolországban van néhány Aquapark,ahol állatshowkat lehet nézni.Szerintem nagy ötlet lenne egy ilyen állatshow keretében,a szervezőkkel egyeztetve.Pl.papagáj adja át a gyűrűt,stb. Esetleg óriáskeréken,ahol a magasban vagytok ketten,gyönyörű panorámával.A tengerpartos is lehet romantikus,ha mégis annál maradsz.
2012. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
végtelenül romantikus a te verziód, de nekem túl megjátszott lenne. És ha aznap esik az eső ?:D Biztos ott is van olyan,hogy eső. Nekem jobban tetszene, ha pl egy moziban ülnénk, és belerejtenék a kukoricámba a gyűrűt vagy a gyűrűs doboz :D az olyan jó lenne :D
2012. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
utolsó vagyok. Amúgy ha a párom elvinne egy ilyen helyre nyaralni, én már levágnám,hogy mit akar. olvastál már itt kérdéseket ilyen témában? fele arról szól,hogy valami nagyon cuki helyre mennek és lehet megkéri a kezét :D
2012. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt...:D

Egedül ültünk egy sziklán naplementekor, az óceánban (bentebb volt a szikla a partól ) mikor megkérdezte leszek -e a felesége és nem tudom hona húzta el a gyűrűt, de nem is akarom :D

Nekem ez épp elég volt hogy ne legyen túl csöpögős...tiszta szép és kifinomult...szerintem ennyi épp elég......

2012. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és sok boldogságot!!!!
2012. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádom ezt az oldalt...

A kérdez ötleteket kér, erre minden ötlet le van pontozva...

Csak tudnám, mi fáj ennyire az ilyen rosszindulatú embereknek...

2012. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megörökíteni nem jó ötlet, mert egyszerre nem tudsz mindenre figyelni, és akkor a fő projekt lesz defektes. ne bonyolítsd túl, nem kell műsor, körítés, elvégre mit akarsz különlegessé tenni valamin, ami már eleve az?
2013. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Alighanem igazad van, köszi.

2013. jan. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!