Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzésetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzésetek? Mennyi idő után történt meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem meglepetés volt hanem én már tudtam róla így készültünk ünnepi ebédel! Mikor a párom megjött a szüleivel, egy kicsit beszélgetünk, majd oszt jött a nagy pillanat és a szüleimhez fordult egy kis beszéddel majd énhozzám és feltette a nagy kérdést! És utána jött a szülői köszöntő majd az ebéd! Kb. így történt az egész. Nem szeretünk volna semmiféle nagy rendezvényt ebből csinálni majd inkább az esküvőn amit 1 év után szeretünk volna tartani csak valami véget el kel halasztanunk 2011-re sajnos!
2009. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ja megy annyi, hogy 2 év után kérte meg a kezem! 20/L
2009. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
80%
4 év után történt, egy péntek este, csendes borozgatás közben vette elő a dobozkát... Azóta már megvolt az esküvőnk és szerelmünk gyümölcse most volt egy éves:)
2009. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy gyülekezeti ifjúsági csoportba jártunk, egyszer csak megkért, hogy maradjunk együtt az ifióra után, és akkor feltette a nagy kérdést. Egy percig sem jártunk együtt azelőtt. Választ nem várt rögtön, de nem akart úgy udvarolni, hogy ő még nem döntötte el, el akar-e venni.

Fél év múlva volt az eljegyzésünk, 8 hónapra rá az esküvő.

2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

mi 2 éve voltunk együtt. együtt vettük meg a gyürüket, de nem kaptam meg, ZT MONdta meglepi lesz majd hogy mikor. rá pár honapra már majd el is felejtettem elmentünk a Sziglkigeti várba ott letérdelt és stb... ennek már 3 éve, azota is jol megvagyzunk és minden évben elmegyünk aznap a szigligeti várba.

32

2009. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónap után kérte meg a párom a kezemet és 1 évre rá már a felesége vagyok :)

Első pillanattól kezdve együtt is lakunk, mindenben egyetértünk. Egymásnak vagyunk teremtve :)

2009. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az előző hsz-t én írtam. Lemaradt a hogyan.

Romantikus hétvégére indultunk Komáromba. A hotelről kiderült, hogy csak motel,semmi wellness részleg nincs ahova az utalvány szólt. De azért vacsit kaptunk:)

Vacsora után felmentünk a szobába és elmentem zuhanyozni.

Mikor jöttem ki a fürdőből a párom ott térdelt előttem kezében egy csokor virággal és elmondta mennyire szeret és tudja velem akarja leélni az életét így minek várjon tovább. A wellness-ből eljegyzés lett. :) Sejtettem, hogy meg akarja kérni a kezem, de nem számítottam rá, hogy ilyen hamar.

2009. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi jóbarátok voltunk (fogadott bátyus-hugi), aztán megpróbáltuk, milyen együtt járni. A 3. napon kérte meg a kezem, kettesben voltunk éjjel az utcán, és gyűrű nem volt nála, mert hirtelen jött az ötlet. Érzetük, tudtuk mind a ketten a másikról: "Ő az!" Így történt. Aztán később a gyűrűt is megvettük, amint megspóroltuk rá a pénzt.

De a család előtt nem mertük vállalni, mert nem fogadták volna el a fiatal korunk miatt. Így csak összeköltöztünk. Aztán mikor 19 éves lettem (3,5 év múlva), bejelentettük a szüleinknek is. Csak nagyon különböző családokból jöttünk, nem akartuk, hogy feszélyezve érezzék magukat egy asztalnál - egy valaki felszolgál, a többiek zabálnak, majd nem tudják, mit szóljanak egymáshoz, úgyhogy a szabadba hívtuk ki őket bográcsozásra. Így elengedhették magukat egymás előtt, felszabadultabbak voltak, nagyon jó volt a hangulat.

2009. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9 ev egyuttlet utan kerte meg a kezem. Meg is lepodtem mert ennyi ido utan mar azt hittem sosem kerul erre sor. Elvitt Roma-ba egy hetvegere es a Hotel szobaban tortent az eljegyzes. Jol kiuretettuk a minibart:)Jovo juniusban lesz az eskuvonk, nagyon boldogok vagyunk:)
2009. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem egyikismerösöm 3 hét után kérte meg a felesége kezét és7éve élnek boldog házasságban!Sajnos azt nem tudom,hogyan kérte meg,csak ennyit!
2009. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!