Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek utána, hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek utána, hogy megy a dolog? Kinél, hogy történt a dolog?

Figyelt kérdés
Párommal úgymond megbeszéltük,hogy együtt megyünk el eljegyzési gyűrűt nézni.Veletek,hogy volt utána mindjárt az ujjatokra húzta a párotok?Szülőknek ilyenkor mikor mondja meg az ember,mert ha ott az úján a gyűrű úgyis meglátják.
2009. okt. 1. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiválasztottuk, megvettük, aztán elmentünk egy éterembe, ettünk egy finom vacsit, aztán ünnepélyesen megkérte a kezemet tőlem :) Persze igent mondtam és felhúztuk a gyűrűket. Aztán hazafelé valamin nagyon összevesztünk és az volt az első otthon, hogy levettem :S Ha jól emlékszem, pár napig nem is néztem rá, annyira meg voltam bántva. Aztán elmúlt és hordtam tovább. Anyukáméknak telefonon mondtuk el úgy, hogy eljegyeztük egymást, és hétvégén szeretne tőlük is megkérni. Anyukám fini vasárnapi ebédet főzött, a legszebb porcelánnal terített és így lett teljes a lánykérés.
2009. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az a nagykönyvben meg vagyon írva... A gyűrű saját választás. Ja és könnyek között...:(
2009. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután eldöntöttük, hogy eljegyzést szeretnénk, bejelentettük a szülöknek, azután kedvesem édesanyja meghívott egy finom ebédre minket szüleimmel együtt, ott megtörtént a "hivatalos kérés". Megbeszéltük az eljegyzés részleteit. Ezután közösen kiválasztottuk és megrendeltük a gyürüket, amiket az eljegyzés napján húztunk fel, és azóta viselünk.
2009. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az eljegyzési gyürümet közösen vàlasztottuk, mert Dràgàm nem merte egyedül megvenni :D Aztàn elmentünk kiràndulni Dobogoköre s ott kérte meg a kezem, eszembe se juott hogy ott fogja! :) Aztàn felhivtunk a szülöket s elmondtuk a hirt! Majd megrendeltük a karikagyürüket, de azt csak a az esküvön huztuk fel!:)
2009. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagy családi összejövetel volt eljegyzés címén, aminek az volt a lényege, hogy apukám újdonsült felesége a "jó anya" szerepében tűnhessen fel a kisváros lakossága előtt. Nem győztünk a kedvére tenni, hogy meg ne sértődjön valami apróságon, nagyon érzékeny volt a hírnevére. Pedig mi ketten szerettünk volna lenni, de ez senkit sem érdekelt, ahogy az esküvőnk mikéntjét is úgy kellett kiverekedni az eltérő szülői elképzelésekkel szemben.

A gyűrűt azóta sem vettem le, nehogy elhagyjam (15 éve). Akkor a bal kezemre kényszerítették, hogy csak az esküvő után illik a jobbra húzni (pedig a jobbra szerettem volna), de úgy megszoktam, hogy most is a balon hordom. Így kevésbé is kopik.

2009. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk spontán lánykérés volt,gyuru nélkul, fel sem fogtam akkor...a szuloknek csak mikor ujra találkoztunk, akkor mondtuk el, hogy szoba kerult.. gyuru nélkul sem tudtam volna magamban tartani:)

2 héttel késobb volt a párom szulinapja, ekkor lepett meg gyuruvel (o választotta), ez után már mindentki tudott rola, majd kiválasztottuk a karikagyuruket, és ujabb 1 honap mulva volt egy un. eljegyzési ebéd, ahol osszejott a két család, és "hivatalossá" tettuk. a karikagyuruket az eskuvoig a bal kezunkkon hordtuk, akkor kerult át a jobbra.

szerintem sokféle verziot fogsz itt olvasni, felénk ált. ez a szokás, tehát az eljegyzés után egy "hivatalos" eljegyzés a családdal, karikagyurukkel. a mi 3szoros eljegyzésunk elég emlékezetes:)

2009. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálunk,hogy lesz majd de a párom a hétvégén szoba hozta és hát most azóta semmi és nem is beszéltünk róla.de úgy volt csütörtökön megyünk gyűrűt nézni hát ez nem lett így de nem is mond semmit.
2009. okt. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!