Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzésetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzésetek? Mennyi idő után történt meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
sya. két és fél éve voltunk együtt mikor megkérte a párom a kezem.. de sajna 4év után végelett:(
2009. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A második évfordulóra terveztem, a harmadikon történt meg végül. Egy szerény éttermi vacsoránál adta át, semmi térdelés, csak egy kedves cinkos mosoly.

Most azonban azt hiszem, ideje egy kis szünetnek, most tartunk az ötödik évnél és talán kicsit sok volt, korán volt.

20/L

2009. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még az előzőhöz: mármint a gyűrűt adta át akkor.
2009. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Kathrin01 ***** válasza:
100%
Két év kapcsolat után kérte meg a kezem, romantikusan, felvitt egy szép dombra, ahol csodálatos a panoráma, letérdelt és megkérte a kezem. Hát nagyon sírtam:) azóta megvolt az esküvő is.
2009. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Valamivel több mint másfél év után, most pénteken volt a nagy nap! Nagyon romantikus volt, elvitt a Szalajka-völgybe és a Fátyol vízesés előtt tette fel a kérdést. :) Próbáltam nem zokogni, mivel nagyon sokan kirándultak arra, de nem bírtam megállni. :)
2009. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve vagyunk együtt,de csak addig jutottunk,h beszéltünk róla,azt mondta,majd úgy 5 év múlva visszatérünk rá.Grat a többieknek és sok boldogságot!

21

2009. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapja voltunk együtt..elmentünk vacsorázni egy étterembe.. vacsi után térdre vetődött, előkapott egy hatalmas csokrot és egy aprócska dobozt, ami egy köves arany gyűrűt rejtett és megkérte a kezem.. ;) anyumék tudták a dolgot, mikor hazaértünk fotózkodtunk, gratuláltak.. azóta eltelt 4 év, és jövő hónapban lesz az esküvőnk.. :) 24/L
2009. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 1év után kérték a kezemet meg.esküvőt nem tervezünk a fiatal korom miatt csak 3-4 év múlva.ez egy jelképes dolog de komoly :)

egy éjszakai élményfürdőbe kérte a kezem meg a vízben :)

2009. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

1. férjem: náluk kérte meg a kezem, amikor ketten voltunk otthon, kicsit több, mint egy éve udvarolt, utána majdnem három év telt el az esküvőig.


2. férjem: Egy étteremben, romantikus vacsora közben kérte meg a kezem, akkor kb 4 hónapja együtt éltünk. Két és fél hónappal azután házasságot kötöttünk.

2009. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éve voltunk együtt,egy étteremben kérte meg a kezem.Azóta már összeházasodtunk,és most várjuk a trónörököst.
2009. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!