Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok/Nők, esetleg Férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, esetleg Férfiak! Mi az eljegyzésetek "története"?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi kinek hogyan kérték meg a kezét??

Váratlan v be volt tervezve??

Volt olyan aki nemet mondott?? Ha így volt akkor miért??

Van olyan itt aki nem szeretne megházasodni?? (férfiak is válaszolhatnak)

És olyan aki már nagyon vágyik rá?? Ti hogyan képzelitek el??

Előre is köszi a normális válaszokat


2010. aug. 16. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja voltunk együtt. Előtte már párszor pedzegettem a kérdést, hogy vajon megkérné-e a kezem?

Azt mondta, ha kibírok vele egy évet, megkéri, csak legyek nyugalommal.

Külföldön dolgozott akkor. Miután végleg hazajött, elmentünk pár ékszerüzletbe, ahol gyűrűket nézegettünk, de semmi komoly szándék nem volt. A legtöbb jegygyűrű túl csicsás volt. Ami tetszett túl drága.


Rá két hétre vacsorára mentünk egy baráti 50 fős társasággal.

(Tagjai vagyunk egy autós klubnak)

Nem értettem, hogy miért ivott a kedvesem 2-3 felest a vacsora alatt...

A vacsi után az én egyetlenem kiállt az 50 ember elé, remegett keze-lába... Egy versikét olvasott fel, (tőlük kérte meg a kezem először, hangos igen volt a válasz:)

majd elém térdelt és tőlem is megkérte a kezem...


Gyönyörű volt és feledhetetlen :)


S végülis egy arany szoliter gyűrűt kaptam, amin semmi extra nincs csak egy gyönyörű gyémánt.


a vicc az egészben, hogy a gyűrű két hétig az ÉN autómban volt, a szervíztáskában, amit tudta, hogy sosem nyitok ki :D


24N

2010. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D ez aranyos

Sok boldogságot!

2010. aug. 16. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja voltunk együtt, Kedvesem sajnos egy másik városban lakott, de megoldottuk, hogy ott is találkozgassunk. Egyik alkalommal amikor vártunk a vonatra a váró mögé csaltam, megsúgtam neki, hogy valami fontosat akarok kérdezni, elővettem a gyűrűt, -nagy levegő- letérdeltem elé és megkérdeztem, lesz-e a párom örökké :) Elöször el sem akarta hinni, megkérdezte, hogy "Te most tényleg.? " Aztán igent mondott :)
2010. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. 2 és fél éve voltunk együtt. Egyik este hazamentem, kinyotattam a lakásajtót, és az egész hát be volt terítve rószaszirommal, meg mécsessel. Ő meg ült a nappaliban, egy rószaszirom szív közepén pedig ott volt a gyűrű, mellette egy üveg pezsgő. Letérdelt, elmondta, hogy rám várt egész életében, és hozzámennék-e. Természetesen igent mondtam, vagy inkább nyögtem, mert alig bírtam megszólalni. Tudtuk, hogy valamikor összeházasodunk, de azt nem tudtam mikor kér meg. Nem sokat lacafacáztunk, rá félévre megtartottuk a lagzit. Életünk legjobb bulija volt. Most leszünk egy éves házasok!:)
2010. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másik 2 történetet is, nagyon aranyosak :)

Sok boldogságot!

2010. aug. 17. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi kicsit több, mint egy éve voltunk együtt, amikor a párom megkérte a kezemet. Édesapám névnapja volt, így felajánlotta, hogy vigyük el a szüleimet ebédelni. (Na nekem ez már eleve gyanús volt, anyumnak szintén.) Aztán az ebéd végeztével a párom eltűnt, majd visszatért 2 csokor virággal. Az egyik az enyém volt, a másik anyukámé. Aztán megpróbált felolvasni egy lánykérő versikét, de szegényem annyira zavarban volt, hogy nem nagyon sikerült. De a lényeget mindannyian értettük, a szüleim áldásukat adták. :)

de utána nem tartottunk konkrétan eljegyzési ünnepséget, mert rá 3 hónapra össze is házasodtunk, így feleslegesnek tartottuk.

2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!