Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok orulnetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok orulnetek neki?

Figyelt kérdés
Ha a fiutok 4 hónap után azzal lepne meg, hogy a sulitok/munkahelyetek elé menne reggel kezdés előtt, és a közösen vásárolt kiskutyatokat(csivava) is elvinné, akinek a porazara lenne fuzve egy ezüst, dragakoves gyűrű?? Nem eljegyzennek hanem csak meglepetésnek szánom...

#lánykérés #romantikus ajandek
2012. szept. 5. 14:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
41%

Fiatal koromban az volt a szokás, hogy amelyik lány karika gyűrűt viselt, annál nem próbálkoztunk.

Nem mentünk oda hozzá ismerkedni, mert tudtuk, hogy foglalt, csak kosarat kapnánk.

A karika gyűrűt tehát ahhoz hasonlítom, mint mikor az áruházban kiteszik az árúra az "ELKELT" feliratot.


Persze még el lehet játszani a gondolattal, hogy egy gyűrű meddig számít karikának.


Vegyél két gyűrűt és az egyiket viseld te. Szerintem így korrekt.


42/F

2012. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%

Hát, én nem örülnék neki. Egy szál rózsának sokkal jobban örülnék, a gyűrű szerintem csak félreértésekre ad okot.


22/L

2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 L.Thomas válasza:

Úristen ennyi idősen ilyeneken gondolkodtok???

Tanulni kellene vagy legalább hagyni hogy ő tanuljon...

Ezek a mai fiatalok komolyan mondom...

2012. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Pub ***** válasza:
nem mert azt hinnem h eljegyzes. korai lenne, de ennek ellenere csalodott lennek h nem az
2012. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!