Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok orulnetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok orulnetek neki?

Figyelt kérdés
Ha a fiutok 4 hónap után azzal lepne meg, hogy a sulitok/munkahelyetek elé menne reggel kezdés előtt, és a közösen vásárolt kiskutyatokat(csivava) is elvinné, akinek a porazara lenne fuzve egy ezüst, dragakoves gyűrű?? Nem eljegyzennek hanem csak meglepetésnek szánom...

#lánykérés #romantikus ajandek
2012. szept. 5. 14:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már a kutya fajtája sem tetszik ebben a történetben. Akkor már inkább egy patkány, az még ki is néz valahogy.
2012. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
55%
Én is 15 éves vagyok és ez csajtól függ hogy milyen típust képvisel. Ha az a tipikus pláza cica akkor lehet örülne neki! Ha egyszerű akkor lehet jobban örülne valami romantikusabb dolognak pl. mozi és utána vacsora és ...Sokszor a legkisebb ajándék a legnagyobb és legjobb tud lenni!!!
2012. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

Nem örülnék neki,szerintem giccses és félreérthető ez az egész jelenet.Szerintem nem kell ekkora körítés.


Ha nem eljegyzésnek szánod,miért az 'Eljegyzés' rovatba írtad ki a kérdést?

2012. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok a kutyás ajándékok hive, de ha nektek ez tetszik, akk hajrá!

DE! Semmi esetre se gyűrűt! Ahogy már irták: félre értheti.

Én is voltam ilyen szituban,és nagyon kellemetlen volt! 15 évesen a "pasim" egy hónap járá után elvitt vacsizni és egy gyünyürű cirkóniumos ezüst gyűrűvel lepett meg. Azt se tudtam mit mondjak, mert először lánykérésre gondoltam. Csak nagyon sok magyarázkodás után nyugodtam meg. Elég kinos helyzet volt. Ami ezután még kinosabb volt, hogy a fél város azt pletykálta, hogy eljegyeztek, volt aki már azt is "tudta" hogy melyik zenekar fog az esküvőmön játszani.

2012. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és bár nem vagyok egy ékszerbolond, aminek legjobban örülnék az a gyűrű. Viszont ha a barátnőd kedveli is a gyűrűket, inkább ne ezüstöt adj neki, és ne ilyen körülmények között. Nekem van olyan közeli ismerősöm, akinek 16 évesn kérték meg a kezét, úgyhogy nem hiszem, hogy ezzel jó lenne "viccelni". És 4 hónap után korai annyira elkötelezni magad. CSak még annyit, hogy én olyan formában örülnék neki a legjobban, ha előbb a párom tisztázná, hogy csak egy kis aprósággal akar meglepni, és szerintem dísz zsákba add neki, ne pedig dobozba, vagy ilyesmi. És a legfontosabb, hogy ne keríts neki nagy feneket. De el kell ismernem, hogy ez egy elég kedves és figyelmes gesztus.
2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én annak idején 2 hónapja sem voltunk együtt, kaptam egy ezüst karikagyűrűt. Hordtam, mert nem akartam megbántani a páromat, de nem értettem...

Nem rég kérte meg a kezem és bátorságot merítettem megkérdezni, mi is volt annak idején az a gyűrű. Szegény nagyon szégyellte magát érte, azt mondta ő sem érti, akkor mi ütött belé...

2012. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ja, az óta az eset óta eltelt 5 év :P:D
2012. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék neki, szerintem romantikus :) Eszembe se jutna eljegyzésnek hinni, ha előtte nem merült fel a házasság téma.
2012. szept. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ha nem lánykérésnek szánod, miért adtad meg ezt a kulcsszót is? :)
2012. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

szerintem kedves ötlet :)


a gyűrű helyett lehet tényleg egy szép lánc, vagy virág, vagy csoki:)


biztos vidám napja lesz tőle(d) :) hajrá :)

2012. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!