Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok orulnetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok orulnetek neki?

Figyelt kérdés
Ha a fiutok 4 hónap után azzal lepne meg, hogy a sulitok/munkahelyetek elé menne reggel kezdés előtt, és a közösen vásárolt kiskutyatokat(csivava) is elvinné, akinek a porazara lenne fuzve egy ezüst, dragakoves gyűrű?? Nem eljegyzennek hanem csak meglepetésnek szánom...

#lánykérés #romantikus ajandek
2012. szept. 5. 14:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert félreérthető. Ha kiderül, hogy nem eljegyzési gyűrű, nagy csalódás lehet. Legyen inkább nyaklánc vagy karkötő.
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom.. Mármint egy ezüst drágaköves gyűrűről én azt gondolnám, hogy biztos meg akarnak kérni..
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hirtelen eljegyzési gyűrűre gondolna, és bármennyire is furcsa lenne 4 hónap után, csalódott lenne.
2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Csivava, gyémántgyűrű?

Ti valami pláza-szolibaba pár vagytok?


Amúgy én nem örülnék sem gyémántgyűrűnek, sem csivavának.

2012. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom 15 éves én meg 18, nemhiszem, hogy ennyi idosen, 4 hónap után eljegyzesinek gondolná. Bár ki tudja... Azért gondoltam a gyurure, mert azt szeretni legjobban hordani, és az akár minden nap rajta is lehetne, nem úgy mint egy nyaklanc, karkoto stb... Na meg ha rajtam múlna el is jegyeznem, amennyire szeret engem el is fogadná! Szóval akár jelképesen lehetne eljegyzesi is.
2012. szept. 5. 14:30
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Most félretéve, hogy nekem sem a csivava, sem a drágaköves gyűrű nem a stílusom... Hát, az első gondolatom az lenne, hogy te atya úr isten, és erősen elgondolkodnék a szakításon. Nekem ez 4 hónap után túl sok lenne.
2012. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
4es én csajos lányok véleményére lennék kíváncsi inkább... De azér köszi!
2012. szept. 5. 14:33
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Heheheheee... csivava. nem vagytok még 18 évesek se... drágaköves gyűrű... hol éltek ti? 4 hónap után ilyesmit adni? nevetséges. én nem örülnék. kiröhögném.
2012. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem örülnék neki, a gyűrű az eljegyzést szimbolizálja, hiába 18 vagy, azt hinné hogy el akarod jegyezni.

Ezüst nyakláncot lehet viselni akár minden nap szóval az jobban megérné.

2012. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A kutya nem jandek azt közösen vettük meg régebben.
2012. szept. 5. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!