Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti orulnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti orulnetek egy kezzel irott szerelmes levelnek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Persze!!!Miért ne???:D
2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem vok egy romantikus alkat, de ha a csaj akinek írnád szereti, akkor gyerünk!
2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
legalább öszinte:) nem gépen pötyögte be...
2010. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a kőbevésett még jobb:)
2010. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól, akit szeretek, attól jól esne és örülnék, viszont akibe nem vagyok szerelmes és nincs semmi több közöttünk, mint barátság, hát...kicsit hülyének nézném.Ezt személyesen kell megbeszélni szerintem.Legalábbis, ha még nem vagytok együtt.Ha együtt vagytok, akkor meg már úgyis ismeritek egymást, és..szóval én örülnék ha a barátomtól kapnék.

17/L

2010. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ige-igen-igen!!!

Egy szőke kék szemű hercegtől szívesen venném:)


De amúgy igen, örülnék!

26.L

2010. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én kaptam nemrég a barátomtól 1et, és annyira jól esett, hogy azóta is gyakran előveszem, és elolvasom. Nem volt hosszú, vagy túl tartalmas, de akkoris nagyon aranyos volt, mert tudom, hogy utál írni, és sokat bajlódott vele..(még azt is megcsinálta, hogy körbeégette, mintha valami régi kalóz-térkép lenne..) :)

Nagyon aranyos gesztus szerintem, és sokkal többet ér, mint 1 sms..

2010. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ kitől kapom.

Teljesen más,ha egy kedves,szimpatikus sráctól kapom,akit nem igazán ismerek.

Megint más,ha olyantól kapom,akinek tetszek,de én nem akarok tőle semmit és nem tudom levakarni magamról.

És megint más,ha olyantól kapom aki tetszik nekem.

Az első és a harmadik esetben örülnék neki:)

15/L

2010. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ja! és mégvalami az előző kommenthez! Nem vagyunk már tinik, szóval idősebb korban sem ciki szerintem..Sőt...Ha valaki 21 évesen is felvállalja, akkor szerintem tényleg őszinték az érzései.

21/L

2010. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

háát, nemtudom..


biztos kimosolyognám szegénykémet.. mert nem szeretem az ennyire romantikus srácokat. bár ha barátom írna nekem egy kézzel írott szeremes levelet, akkor lehet elpirulnék.. a kedvemtől is függ


kemény csaj vagyok:)

2010. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!