Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok orulnetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok orulnetek neki?

Figyelt kérdés
Ha a fiutok 4 hónap után azzal lepne meg, hogy a sulitok/munkahelyetek elé menne reggel kezdés előtt, és a közösen vásárolt kiskutyatokat(csivava) is elvinné, akinek a porazara lenne fuzve egy ezüst, dragakoves gyűrű?? Nem eljegyzennek hanem csak meglepetésnek szánom...

#lánykérés #romantikus ajandek
2012. szept. 5. 14:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehet közös kutya, ha nem is éltek együtt? Mert gondolom, gyerekként nem éltek még együtt.

Minek jegyeznél el egy 15 éves kislányt a magas 18 évével, egy 4 hónapos kapcsolat után? Még jelképesen is hülyeség! Azért, hogy kitegyétek facebookra?

2012. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
És nem is a gyurun van a hangsúly lehet inkább órát veszek neki, ha gyűrűt vennék az is max 5-10000 forintért, hanem a talason.
2012. szept. 5. 14:41
 13/34 anonim ***** válasza:
83%
Neked az most itt a lényeg,hogy kérkedj a pénzeddel... xD Vicces vagy.
2012. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
No comment!
2012. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 tetro ***** válasza:
77%
Régebben vettétek a kutyát? Nem négy hónapja jártok? Amúgy 10e Ft-ért milyen drágaköves gyűrűt lehet kapni? Ametisztest? :D
2012. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon gáz! Inkább hívd meg pizzázni.
2012. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%

Figyu, ezt neked kell tudni, hogy a barátnőd minek örül. Szerintem nem hangzik rosszul, elég aranyos.

A rosszmájú kommentelőknek meg csak annyit, hogy lehetne normálisan válaszolni és nem belegázolni mások lelki világába. Attól hogy nektek nem tetszik az ötlet, nem kell valakit szolibabázni, plázacicázni, kiröhögni és sértegetni. Szerintem nem az a vicces, hogy így akar kedveskedni a barátnőjének, hanem az, hogy nála valószínűleg idősebb emberkék nem képesek értelmesen válaszolni és egy kicsi együttérzést mutatni más emberekkel szemben. Magatokba nézzetek először, mielőtt másokat kezdenétek fikázni!


24/L

2012. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
58%

Én a pizzázást halál komolyan gondoltam és azt is, hogy elég gáz ez.


Mi van, ha a barinő nem örül neki? Nagyon kellemetlen helyzet adódhat belőle.

2012. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%

Doboz csoki inkább


meg ne csináld amit leirtál

2012. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de nagyon félreérhető!

Akármennyire is korainak érezné, valószínű egy köves gyűrű "megszervezett átadása kapcsán" biztosan leánykérésre gondolna.

Inkább valami más ékszert nyakláncot karkötőt akármi mást adj neki, elég kellemetlen lenne mindkettőtöknek szerintem ha félreértené.


20/N

2012. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!