Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tegnap kérte meg a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kérte meg a párom a kezem kísérőgyűrűvel, de az eljegyzési gyűrűt azt majd családi ebédnél fogjuk felhúzni! Már az is meg van! Szóval! Most akkor menyasszony lettem kísérőgyűrűvel is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 08:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelnek a szokások, ha pl. megkér, de semmit nem ad, akkor is menyasszonynak tartom magam.

Én ezüst köves gyűrűt kaptam, mert az tetszik, belém kötött valaki, hogy de így nem vagy menyasszooooony. Nem érdekelnek a szokások, megkért, igent mondtam, innentől kezdve más nem izgat.

2012. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Jóég, hogy ezt egy ilyen oldalon kellene megfejteni. Ha egyáltalán nem lenne gyűrű, meg családi hercehurca hozzá, de megkért és összeházasodni szándékoztok, akkor is jegyesek vagytok. Ismerek olyan párt, akiknek az esküvőig semmiféle gyűrűjük nem volt, akkor szerinted már nem is jegyesek? A gyűrű csak egy jelkép, valami, amit mutogathatsz a barátnőknek. Az elhatározás, a fogadalom maga az benned történik és a barinők számára láthatatlan, viszont az az, ami fontos egy ilyen kérdésben...
2012. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
22! teljesen igazad van!csak össze zavarodtam egy kicsit!annyiféle szokás van már manapság!
2012. aug. 18. 12:17
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűrűtől függetlenül menyasszony vagy. :) Sok boldogságot!
2012. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24!Köszönöm a gratulációt!!! :)
2012. aug. 18. 12:59
 26/32 anonim ***** válasza:
Dehogynem vagy! Mi csak az esküvő napján kezdtük el hordani a karikát, addig csak kísérőgyűrűm volt, másfél évig.
2012. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
26os! köszi a választ!csak tudod kicsit össze zavarodtam annyiféle szokás van már!meg még fura megszokni ezt a helyzetet!és melyik ujjadon hordod a kísérőt?
2012. aug. 18. 14:27
 28/32 anonim ***** válasza:
Így van! A gyűrű csak jelkép, jelzés kifelé, de az igazi kötés, kötődés a szívben van, és ahhoz semmi köze annak, hogy van-e gyűrű, vagy nincs.
2012. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Jobbon a kísérőt, balra került a karika, pont egy hete:)

Sok boldogságot nektek!

2012. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

29! nekem a balon van a középső ujjamon!a karika az pedig mellette lesz a gyűrűsön!bár ahány ház annyi szokás!nem?

az előtte válaszolónak pedig igen igazad van!a kötödés a minden!!!!! köszönöm még egyszer mindenkinek!

2012. aug. 18. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!