Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legromantikusabb eljegyzés szerinted? ♥

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben:) Nekem az minden álmom. Kettesben akárhol, térdeljen le, kérjen meg...én meg elsírom magam szerintem, de tuti nagyon boldog leszek :D
2012. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

szerintem a minél kevesebb giccs és klisé.


nekem egy elhagyatott vasútállomáson kérte meg a kezem az uram :) másoknak ez a hely semmit nem jelent, nekünk pedig nagyon sokat. ettől lesz egyedi és igazi.


hányok az amerikai romantikus filmes dolgoktól.

2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
A miének egy kicsit különleges volt.Én nagy Ferrari rajongó vagyok.És párommal kijutottunk Olaszországba Maranellóba a Ferrari gyárba.Természetesen ez meglepetés volt.Itthonról interneten keresztül lett lerendezve a gyárlátogatás, és az egész lánykérés.Tényleg nagyon készségesek voltak, mindenben segítettek és támogattak!Én kiküldtem a gyűrűt hozzájuk.És megbeszéltük a részleteket.Persze mivel nem beszélek olaszul így online fordítóval sikerült kommunikálni.Lehet gagyi, de működő módszer.Szóval minden lerendezve!Elindultunk Olaszba kocsival.Párom csak annyit tudott, hogy egész hétvégén pihenünk!Amikor kiértünk Olaszba, már egyből a Ferrariról kérdezgetett, hogy vajon itt fogunk látni Ferrarit? ekkor jött szembe egy tűzpiros 360-as Modena.Kérdeztem tőle, hogy szerinted Olaszországban,fogunk látni olasz autócsodát? Na megérkeztünk a gyárhoz, el sem hitte először, hogy ott vagyunk.(Ja ő is nagy ferrari rajongó lett bár lehet, hogy csak miattam)Beengedtek, még személyre szóló névtáblát is kaptunk.Körbevettek,szinte mindent megnézhettünk.Az a gyár egy csoda.Olyan tisztaság van, hogy ott tényleg enni lehetne a padlóról!És ez komoly! Egy porszem sincs a gyárban, és nagyon odafigyelnek arra, hogy ne is legyen.Mielőtt be engedtek volna, ugyanúgy át kellett öltöznünk mint a munkásoknak, és még menti cipőt is adtak.Szóval mindent csodálva néztünk, és ahol lehetett még fényképet is csináltunk, persze ezt mindenhol nem engedték meg.A szerelő csarnok közepén még egy kis erdő szerűség is van.Csak azeért, hogy jobb legyen bent a levegő, és a páratartalom.Ja és mindenhol rengeteg természetes fény.A túra végén(ez volt számomra a legnagyobb élmény) életemben először beülhettem egy Ferrariba.Vezethettem egy Ferrari 599GTB-t, úgy hogy párom ott ült mellettem.De előtte volt egy kis vezetés technikai oktatás.Szóval beültünk, és mentünk vele 12 kört.Imádtuk!!!!!!Szó szerint imádtuk.Amikor megálltunk bementünk a Ferrari éttermébe, ugyanis ott nem menza van, hanem étterem a munkások és vezetők részére!Ráadásul ala cart!Azt rendelsz az étlapról(bár nem volt túl sok fajta étel:kb 25 amiből választhattál).Szóval az étteremben rendeltünk, megkaptuk az ebédet,nagyon finom volt! A desszert egy Ferrari F1 formájú ferrari torta volt, rakok fel majd képet a youtubra (ferrari torta néven lesz megtalálható).Szóval jött a torta, és a benne ülő apró pilóta sisakját kellett kinyitni, és benne volt a gyűrű.Az étteremben mindenki felállva tapsolt!Ez egy kicsit korán sikerült mivel még nem volt meg a gyűrű!Először párom is fel állt és ő is tapsolt, csak azt nem tudta, hogy igazából ez a taps nekünk szólt!!Na meglett a gyűrű, és nagy a boldogság, és mindenki odajött gratulálni.És könnyeinkkel küzködve végigmosolyogtuk az egészet!Ezt nem tudom melyik magyar gyár tette volna meg értünk!De az olaszok megtették ezt magyaroknak, méghozzá teljesen ingyen volt az egész nap! Köszönet és hála az egész Ferrari gyárnak! Ez a mi kis történetünk.
2012. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem nem rég kérte meg a kezem.

Gyonyoru volt nincsenek szavak ra.

egyutt lakunk es osszebeszelt az egyik baratnommel akivel moziba mentem mit sem.sejtve.

addig o otthon piros rozsaszin.gyertyakbol szivecsket rakott ki.

Televolt a szoba rozsaval szirmokkal a kad tele vizzel habbal szirmokkal.

es amikor este 11 kor hazaertem. ott vart az ajtoba megfogta a kezem :) remeget a kis keze es amikor beleptem a szobaba meglattam es leterdelt es megkerdezte hogy lennek.e a felesege.

gyonyoru volt sirtam a boldogsagtol .

az estenk meg kepzelhetitek :)

2012. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez nagyon gyönyörű! :))Tökéletes! Már csak az olvasástól majdnem elsírtam magam :) Gratulálok Nektek, sok boldogságot! :)
2012. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 nikaa11 válasza:
^
2012. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
13 és 14 gyönyörű történetek, gratulálok!!! :)))
2012. jún. 14. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!