Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 20 fős családi körben tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fős családi körben tartott eljegyzés. Mit, mikor, hogyan?

Figyelt kérdés

A párommal tervezgetjük és a tapasztaltabbak tanácsaira lennék kíváncsi, hogy hol tartották?mennyiből hozták ki? hogyan zajlott le? miket kell beszereznünk? hogy éri meg jobban?étel, ital sütemény? hol érdemes? stb. Vagy ha leírjátok a tieteket, és az előtte való készülődést, az is sokat segítene.

(Kíméljetek attól, hogy ennek mi értelme, meg mi az az eljegyzés, nem a lánykérésről van szó)


2012. máj. 21. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mennyi pénzetek van. Ha kevesebb, akkor mindenképp tartsátok otthon. Állítsátok össze az étlapot (én grilleznék és hidegtálat csinálnék, mert abban vagyok jó), és számoljátok ki, kb. mennyibe kerülne. Mivel nálunk nagy a család, egy átlagos szülinapon vagyunk ennyien. Az ételtől és az italtól is függ, mennyire jön ki. Ha nem vagytok szűkös anyagi keretek közt, kérjetek árajánlatot a helyi vendéglőkben. Ez is helytől függ, én nem rég szerveztem osztálytalálkozót, 23-an voltunk, 3000 Ft/főre jött ki, 3 féle hús, rántott sajt, 4 féle köret, 2 féle saláta, 1 féle desszert és egy pohár pezsgő volt benne az árban, a többi italt mindenki fizette magának. De ezt ismerős segítségével tudtuk ilyen árban elintézni.
2012. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából még most kezdtük a tervezgetést és még csak ötletelgetünk, hogy hogy lenne a jó. Arra is gondoltunk hogy a nyáron egy bográcsolás keretében összejön ez a 20 ember, és akkor csak az alkoholra, üdítőre, meg az elkészítéshez a hozzávalókra lenne szükség. Szerintünk ez jönne ki a leggazdaságosabban.

Csak a párom szülei nagyon régimódiak, hagyománytisztelők és nekik ez nem tetszik:S

Meg a helyszínnel vannak problémák, hogy hol kellene. Mert nem akarjuk sem náluk, sem nálunk.

Süteményből, pogácsából, üdítőkből hogy kell kalkulálni?

2012. máj. 21. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mi otthon tartottuk mert nagyon hirtelen határoztuk el magunkat .Mármint 6 éve együtt voltunk és mikor megszületett az ötlet akkor meg már nem bírtunk várni. A kaját előtte nap összehoztuk anyukámmal, mindenféle rántott hús, saláták, amilyen készletünk volt abból. A mamám sütött sütit, anyukám még egy tortát. Nem volt időnk idegeskedni és a rokonoknak sem felkészülni mert tényleg hirtelen volt. ( mondjuk meg is kérdezték hogy jön a gyerek? de nem jön még) Üdítőket vettünk, meg sört. Mi is kb húszan voltunk a legszűkebb család így ismertük a szokásokat ki mit szeret és ahhoz is próbáltunk igazodni. Igazából mi már külön éltünk de nem került valami sokba, szinte csak az üdítő meg a sör. Ja és a gyűrűk.
2012. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi itthon tartottuk a lányos háznál. A kaját (sülteket, köreteket, salátákat) úgy hozattuk.-ez kb 15 ezer volt 30 adag husira. A húslevest meg pörit mi készítettük. Vettünk rövid italokat és üdítőket, sütöttünk sütiket (ez kb 10 ezer lehetett,pontosan már nem emlékszem.A sütésben én is és a sógornőm is segítettünk anyumnak.

Remélem segítettem! :)

Remélem segítettem.

2012. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a segítséget. Alkoholt és üditőket mennyit vettetek?
2012. máj. 26. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkoholos:2ü krémlikőr, 1 Krauter likőr, 2 tálca sör, 1 Cherry, 1 Martini, 1 ü Sangria (ezekből nekünk maradt,25-en voltunk).

Üdítők: 1,5 literesek voltak, 4-4-4-4 szőlő,alma, őszi, narancs + ásványvíz 1-1 karton. (ezekből is maradt bőven)

Azt hiszem így volt kb.

2012. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!