Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy még csak 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még csak 20 vagyok, de már vágyom az eljegyzésre, esküvőre?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor elképzelem.Pár éve pedig még házasságellenes voltam.Elváltak a szüleim,lehet ezért nem láttam értelmét.Mostanában viszont sokszor ez köti le a gondolataim.A barátommal még csak két éve vagyunk együtt,szóba sem jött ez,csak annyira,hogy azt mondta,ő csak olyan 28,30évesen szeretne gyereket és nem tartja olyan fontosnak a házasságot.

Ti mikor kezdtetek el ezen gondolkozni,álmodozni?:)



2012. máj. 12. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok és bár elkalandoznak néha a gondolataim, álmodozom, de valójában korainak érezném. De lehet, hogy ha lenne barátom, akkor konkrétabban gondolkoznék. Az fix, hogy bármennyire is dédelgetném titkos vágy gyanánt, nem akarnám egyelőre.
2012. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Bennem ez egy fura érzés,mert egyrészt én is korainak érzem,másrészt viszont vágyom is rá.:D

2012. máj. 12. 19:08
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Én 21 vagyok, párom 24. 3 éve vagyunk együtt, 2.5 éve együtt élünk, közös kasszán, minden, ami kell. Még sulisok vagyunk, decemberben végzünk. Ha találunk rögtön munkát és össze tudunk annyit gyűjteni, összeházasodunk rögtön és az esküvőre egy évre jöhet a baba is.

Mi amúgy kicsit régimódiak vagyunk, el nem tudnám képzelni, hogy házasságon kívül szüljek, vagy 27-30 évesen jöjjön csak az első baba.

Nem mellesleg mi inkább úgy gondoljuk, hogy régen rossz, ha a házasság, vagy a gyerek teszi tönkre a kapcsolatot... Mi tipikusan az az állandóan kirándulós, nevetős, bulizós család leszünk, megőrizve a női és férfi mivoltunkat és próbálunk nem átmenni "anyukába" és "apukába". Remélem, így is lesz. :)

2012. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

"egyrészt én is korainak érzem,másrészt viszont vágyom is rá"


Én a focival vagyok hasonlóképp, szeretek focizni, de futni utálok.

2012. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség.
2012. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Én 26 éves vagyok, több mint 5 éve vagyok a barátommal, és eszem ágában sincs hozzámenni. A te korodban szerintem még kicsit korai lenne, de természetes hogy álmodozol erről, ha később szeretnél családot.
2012. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
red4me,szép hasonlat.:)
2012. máj. 12. 19:23
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
:D
2012. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

ma 19:17


merre laktok? jó lenne ilyen barátnő felénk:)

2012. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
19:35, mire gondolsz pontosan? :)
2012. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!