Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy még csak 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még csak 20 vagyok, de már vágyom az eljegyzésre, esküvőre?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor elképzelem.Pár éve pedig még házasságellenes voltam.Elváltak a szüleim,lehet ezért nem láttam értelmét.Mostanában viszont sokszor ez köti le a gondolataim.A barátommal még csak két éve vagyunk együtt,szóba sem jött ez,csak annyira,hogy azt mondta,ő csak olyan 28,30évesen szeretne gyereket és nem tartja olyan fontosnak a házasságot.

Ti mikor kezdtetek el ezen gondolkozni,álmodozni?:)



2012. máj. 12. 18:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem minél előbb, annál jobb. Ahogy telik az idő, mindinkább megfárad az ember, akár férfi, akár nő. 30 felé már mindenkiben csak a hibákat látod, meg már nem is akarsz semmit.

38/f

2012. máj. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig is akartam esküvőt, utána gyereket, de 17 évesen úgy gondoltam, hogy majd elég, ha 27 évesen kötik be a fejem. Erre tessék, 20 vagyok és augusztusban házasodunk :))
2012. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok,sok boldogságot utolsó.:D

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 14. 14:25
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia,

Hat, en azt mondom probald meg ne almodni ilyeneket.Eld az eleted,igaza van a parodnak.Tudom en mirol beszelek.

20 eves vagy meg, en is 21 eves voltam mikor ossze hazzasodtunk es sajnos megbantam!

Azt mondom mindenki ugy menjen ferjhez,ha meg van a sajat lakas es kulon a szuloktol.Csak ugy hazzasag es utanna gyerek!

2012. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!