Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy még csak 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még csak 20 vagyok, de már vágyom az eljegyzésre, esküvőre?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor elképzelem.Pár éve pedig még házasságellenes voltam.Elváltak a szüleim,lehet ezért nem láttam értelmét.Mostanában viszont sokszor ez köti le a gondolataim.A barátommal még csak két éve vagyunk együtt,szóba sem jött ez,csak annyira,hogy azt mondta,ő csak olyan 28,30évesen szeretne gyereket és nem tartja olyan fontosnak a házasságot.

Ti mikor kezdtetek el ezen gondolkozni,álmodozni?:)



2012. máj. 12. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt időm gondolatban kalandozni, mert húsz éves sem voltam, mikor férjhez mentem. A férjem részéről sem voltak kikötések. Jöhetett a baba, mikor akart. Jött is!
2012. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:37


hát hogy hol laktok :) mert itt sok begyöpösödött sajnáltató ember van, nem találunk még 1 olyan párt a párommal mint amilyenek ti vagy épp mi vagyunk, hogy nem otthon gubbasztanak, elvagyunk, és mászkálunk, programokkal ilyenekkel :) de tuti nem vagytok közelben... ahogy ez szokott lenni :)

2012. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
2 éves kapcsolattal még ez szerintem korai
2012. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem korai két év után, ne magából induljon ki a kedves válaszadó, mert nem mérvadó...

Én már fél után éreztem (három hónapja már együtt laktunk akkor), hogy a párom lesz a férjem, és ő is gyakran utalt ilyesmire a viselkedésével. Ugyan eljegyzés "csak" másfél év után volt, de egy évvel korábban is ugyanolyan boldogan mondtam volna igent (bár tény, hogy másfél év után már jobban TUDTAM, előtte csak éreztem, hogy jól választottam).

Ha találkozol a megfelelő emberrel, akkor azt úgyis érzed, és hamar előtörhetnek ilyen gondolatok, ez teljesen normális szerintem.

23/N

2012. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi még alig egy éve járunk, de már csináltam esküvői költségvetést :D Megmutattam neki, ő meg hadakozik, hogy de igenis legyen egyházi esküvő, mert annak hangulata van :D pedig nincs is megkeresztelve :) Mondjuk én már elterveztem a házunkat is :D Imádok tervezni...
2012. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

#14


De jó már hogy ilyen sok mindent tudsz rólam.Csak nézz körül a világban,mennyi válás történik és mennyi romlott kapcsolat van az emberek között?Nem véletlenül.Mindenki elhamarkodja a házasságot utánna meg válás lesz belőle.Először éljenek együtt pár évet és majd csak utánna házasodjanak össze.Csak azért mert most jónak tűnik a kapcsolatod a pároddal nem jelenti azt hogy pár év múlva ne válnátok el.2 év mire elég?Semmire,ki se tudod ismerni teljesen a párodat

2012. máj. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

#16-os

Felesleges okoskodnod, mert nem vagyok rá kíváncsi. Lehet, hogy rettenetesen bölcsnek hiszed magad, de hadd döntsem már én el, hogy két év (együttélés) alatt kiismertem-e a páromat, vagy nem, jó?

Csak mert te rosszul választottál, és csalódtál, és ennek következtében azt hiszed, hogy akkor már hú de tapasztalt vagy -> attól még nincs így.

5-10 év együttélés után is lehet házasodni majd nemsokára elválni, és "hamari" házasság is lehet sikeres és boldog. Ez az csak embereken múlik, semmi máson.

Szóval köszi, de a besavanyodott életfelfogásodra nem vagyok kíváncsi. (Nem akartam undok lenni, de az ilyen stílust eléggé rühellem, bocsi.)

2012. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja, még egy kiegészítés:

Valóban semmit nem tudok rólad, csak tudod mi a bibi? Hogy te sem rólam...Vagyis ne ítéld már meg, hogy mennyire ismerem a páromat.

Köszönöm.

2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Mi 5 éve vagyunk együtt. Kb. 2 éve foglalkoztat az eljegyzés, esküvő gondolata. Mostanában már eléggé, úgyhogy kezdek tűkön ülni.

Esküvő 3 év múlva lenne esedékes, akkor végez a párom (6 éves egyetem).


22-L

2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

tegnap 21:06


2 év alatt én is bőven kiismertem a páromat, 3. évben össze is költöztünk és láss csodát, semmi nem változott, minden ugyanaz volt. És most az 5. évben sem változott semmi. Nem minden kapcsolat olyan hogy az elején csak teszik a szépet egymásnak az emberek....

2012. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!