Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt szeretnék, hol lenne érdemes nézelődnöm?

Figyelt kérdés
Légyszi, ne nézzetek hülyének, de férfinak szeretnék eljegyzési gyűrűt venni. Tudom, nem hangzik szokványosnak, de ebben a mai világban... Tudnátok ajánlani olyan ékszerüzletet (vagy ékszerészt), ahol tudnának nekem segíteni? Főleg Szeged környékén, vagy Budapesten érdekelne (esetleg Debrecenben-ott laknak rokonaim).

2012. máj. 30. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ékszerboltban :)
2012. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
khm... nyilván
2012. máj. 30. 16:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a lenti szöveget sem ártana elolvasni... Am. azért kérdezem, mert egy helyről már elküldtek azzal, hogy úgy vélik nem tudnak nekem segíteni, egy másik helyen viszont választék nem volt. Talán csináltatni kellene, vagy nem tudom... csak még nem tudom hol.
2012. máj. 30. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Orex üzleteket nézd meg, ott elég nagy választék szokott lenni.
2012. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

www.eujewel.com

Az Opera mellet van az üzlet, nagyon segítőkészek a lányok.

2012. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
uristenhazasodunk.hu
2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeged Árkádban szétnéztél? Én úgy tudom, hogy ott van 2 ékszerüzlet és jó minőségben kiszolgálásban is.
2012. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dávid Benedek válasza:
Pesten a Nyugatinál lévő Angels Gold-ba ne menjél!!! Nagyon bunkók. "Vettem" ott egy eljegyzési gyűrűt, aminek az volt a menete, hogy tulképpen csak béreltem a mintagyűrűt, amit először kaptam, hogy aztán, ha passzol a méret a Menyasszonyom kezén, akkor végleg megvehetjük a fehéraranyból készült gyűrűt. 51.000 forintba került....a méret tökéletes volt, így visszamentem vele, hogy akkor készítsék el. Na most ekkor kiderült, hogy nem 51.000 lesz az ára, hanem 94.000 !!! Na ott rosszul lettem egy kicsit, de azt mondtam, csinálják meg. Az előzetes mintagyűrűnek volt egy bérleti díja, ami hatezer forint volt. És akkor elkezdtünk számolni, hogy már 51.000Ft-ot kifizettem,(a bérleti díj letudva) akkor most mennyit is kell fizetnem...stb... Mire a bunkó nő azt mondja, hogy jééé, most látom, hogy 3 nappal kicsúsztak a két hetes bérleti időszakból, úgyhogy perkáljunk csak ki még 5000 Ft-ot! Akkor azt mondtam, hogy na szevasz!! Illetve előtte még kérdeztem, hogy esetleg lefotózhatnám-e a gyűrűt, de úgy rántotta el, mint annak a rendje... Tajparasztok! Pardon uristenhazasodunk.hu oldalt ajánlom én is! Jó árak és kedves eladók! 11.kerben vannak az Etele úton.
2012. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetleg nézd meg internetes ékszerboltokban, pl. itt [link]
2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!