Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érdemes megvennem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes megvennem az eljegyzési gyűrűt, ha bizonytalan vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Most vasárnap szeretném eljegyezni a párom, de igazából nem tudom a gyűrűméretet, persze jogos lenne a kérdés, hogy miért nem néztem meg. De igen, megnéztem, de ha ott kell állnom a választás előtt, lehet összezavarnak a mérteke, és nagyon félek, hogy a gyűrű nagy, vagy kicsi lesz esetleg. Ti ezt hogy oldottátok meg? Előre is köszönöm!
2011. júl. 1. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább legyen egy kicsit nagyobb, hogy tuti rá tudd húzni az ujjára. És olyat vegyél, amit lehet szűkíteni, hogy ha mégsem jó, akkor egyszerűen bementek egy ékszerészhez és megcsinálja.
2011. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem anno elcsente az egyik gyűrűmet,és azzal ment vásárolni.Ha ez nem megoldható,akkor szerintem is inkább nagyobb legyen,abból később be tudnak venni.
2011. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mérd le az átmérőjét, esetleg egy dróttal mérd le körben...
2011. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak van használaton kívüli gyűrűje, akkor vidd magaddal. Ha nem tudod elvinni, húzd fel a gyűrűsujjadra, és jelöld meg a tenyered felőli oldalon egy vékonyka tollvonallal, hol ér véget. (csak ne moss utána nagyon alaposan kezet.:-))) Ha átlagos méretű ujja van, a boltban is fognak tudni segíteni, és persze utólag is lehet korrigálni, ha egy kicsit eltér a tényleges mérettől.
2011. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom úgy csinálta, hogy rápróbálta a saját ujjára a gyűrűmet hogy melyikre jó. Tökéletes lett. :)
2011. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Sajnos az már nem megoldható, h elviszem az egyik gyűrűjét, v magamra próbálom, mert annyi gyűrűje van, amennyit magán hord, (2 db). Ő most elutazott, vasárnap reggel jön vissza, és úgy gondoltam vasárnap este pedig elviszem megünnepelni egy étterembe, hogy hazajött, és akkor ott:) De továbbra is várom a lehetőségeket:)
2011. júl. 1. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Szerintem úgy is meglepiként érné a barátnődet, ha ép sétálgattok a városban, és tök véletlen megálltok egy ékszerész előtt, és ott felteszed a nagy kérdést.

Nálunk is így volt. Mivel félt a párom, hogy vagy nagy lesz, vagy kicsi. Meg persze a mintáztat is ott van stb...

Az első válaszolóval olyan tekintetben nem értek együtt, hogy ha kövest veszel, ami egymás mellett több kő van, és ha nagy lesz, akkor lehet nem tudnák úgy bevenni, hogy ne veszítsen a szépségéből.

Sok boldogságot!


21 menyasszony

2011. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!