Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legromantikusabb eljegyzés szerinted? ♥

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Hogy csináltad azt a szívet ? :-)
2012. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Alt+3 :)))
2012. jún. 8. 20:41
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Édesek és mostohákban a lánykérés.
2012. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány romantikus elképzelés a fejembe, de egy közös van mindegyikben. Kettesben(!), egy általunk fontosnak tartott helyen.
2012. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az tetszik,ahogy Aidan megkéri Carrie kezét a Szex és New Yorkban.Csak ők ketten,utcai ruhában,meglepetés szerűen.Semmi pompa,vagy giccs.Nekem nem jön be az olyan hogy Eiffel torony tetején,vagy étteremben mindenki előtt,a fehér galamb felém száll,csőrében rögzített gyűrűvel.


De van ennél is egyszerűbb.Anyukám és Apukám egyszerűen csak megbeszélték hogy összeházasodnak. :)26 éve együtt vannak

2012. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az a legszebb amikor mondjuk egy forgalmas központban pl repülőtéren kéri meg a pasi a csaj kezét és mindenki elkezd tapsolni,mikor megcsókolják egymást *-*
2012. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A miénk:-)

Nyaralni voltunk Horvátországban. Megterített reggel a teraszon, és odacsempészett egy kis dobozkát, majd hirtelen bement a szobába. Én már egy nagy mosollyal az arcomon vártam kinn:-)

2012. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az enyém volt a legromantikusabb :) A lényeg amúgy: KETTESBEN történjen. :)
2012. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ki pontoz el mindenkit?Ez nem olyan hogy lehet jó vagy rossz választ adni!Mindenki másféle eljegyzésre vágyik...
2012. jún. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de szeretném ÉN eldönteni a válaszok hasznosságát!
2012. jún. 9. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!