Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon fehér bőrhöz a fehérara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fehér bőrhöz a fehérarany jegygyűrű, vagy a sárgaarany illik inkább?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 02:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Ott a pont a 6. hozászólásban. A színtípusodtól függ. És ez nem fog változni a hátralévő életedben sem. Ha ezt az öltözködésnél is figyelembe veszed (ha eddig nem tetted volna és netán rossz színben tűntetted fel meged :D) meglepő változásokat fogsz tapasztalni. Sok sikert és boldogságot!
2012. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

"meged" = magad


Bocsánat! :)

2012. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is ebbe a dilemmában vagyok... De tudod mit? Nekem teljesen mindegy lenne, hogy melyiket kapom, mert ha igazán szeret a párod akkor mindennek örülni fog...A sárga arany az kicsit hagyományosabb jelleget kölcsönöz, és mindenki leveszi róla, hogy jegygyűrű... Ha fehérarany abban viszont minden minta sokkal szebben mutat és minden kő illik hozzá ez már a modernebb korok jegygyűrűje...ha a párod meleg színű (piros, barna, sárga, rózsaszín) ruhákat hord akkor sárga arany, ha hideg színűt (zöld, kék, fehér) akkor fehéraranyat.Amúgy többségben nem a szín a lényeg hanem a forma és az átadásának az alkalma... Aztán majd mesélj hogy a lánykérés sikeres volt e? Sokk drukk neked! :-)
2012. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!