Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom meg akarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja kérni a kezem, de én félek az egésztől, mert bizonytalan vagyok a kapcsolatunkba. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk és jó meg vagyunk.Őrajta látom, hogy mennyire határozott az eljegyzéssel és házassággal kapcsolatba, de én bizonytalan. Ő 28, én 25 v agyok.
2012. márc. 25. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért vagy bizonytalan? Mitől félsz?
2012. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Talán nem szereted eléggé a párodat,hogy félsz a házassággal együtt járó kötöttségtől,felelősségtől?
2012. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat csak a kötöttségtől és a változástól tartok.Hülyeségnek hangzik, de egy házasság nagyon komoly döntés.Megijeszt a határozottsága.
2012. márc. 25. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Tudod, általában fordítva szokott ez lenni. A lány akarja, a fiú nem annyira. Ha nálatok nem így áll a helyzet, akkor valamitől tartasz, a fiúval kapcsolatban. Pl. munka, pia, nőzés, tanultség stb. Ne vágj bele, amíg nem vagy biztos.
2012. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Gondolkozz el azon, hogy szeretnél e vele élni. Vagy hogy el tudnád e képzelni az életed nélküle..

Ez még "csak" egy eljegyzés, nincsen teljes elkötelezettség(vagyis olyasfajta, amit elvileg a házasság ad). Ha a későbbiekben meggondolnád magad, akkor még felbonthatod, de ha szereted, akkor ne habozz.

Eljegyzés, házasság előtt persze, hogy bizonytalan az ember, hiszen nem tudja, hogy jól dönt e, vajon tényleg ő e az igazi.. De ha valóban szereted őt, és vele szeretnéd leélni az életedet, akkor mondj igent.

2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
nézd, én úgy gondolom, ha szereted, akkor ez nem lehet akadály. nagy változás nem lesz, ha szeretitek egymást,akkor ezentúl hivatalosan tartoztok össze. ettől a kapcsolat nem kell, hogy változzon.
2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy jegygyűrűvel a kezeden még nem lesz több a kapcsolatotok.Házasságkötés előtt egy nappal is visszasétálhatsz a kötöttségtől.


Amúgy meg nemet mondasz és kész.Megmondod, hogy félsz igent mondani.Legyél őszinte a pároddal.

2012. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Jesszus... Igazából engem sose érdekeltek a lepontozások, de most ezekben a válaszokban mi nem volt hasznos? A kérdésre válaszolt mindenki... Ráadásul olyan dolgokat, amiket tényleg érdemes megfontolni. És még csak nem is azt írtuk, hogy szakítsd a pároddal(mint általában mindenki egyből..). Na mindegy, valakit biztos elhagytak és így éli ki magát vagy nem tudom. :)
2012. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


egy cipoben jarunk, mert en is hasonlo helyzetben vagyok, es tudom, milyen erzes, mikor azt se tudod, mit mondj neki...en annyit tudok mondani, jol gondold meg, de ha szereted ot igazabol es ez kolcsonos is, akkor szerintem, nincs miert aggodj...

2012. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xStefix ***** válasza:

Mennyire és hogyan szereted őt?

A házasság komoly kötöttség, ezt jól érzed, és ezt nagyobb eséllyel fogod tudni kezelni és "megszokni", ha elég mélyen szereted hozzá a párodat. Persze mindez megjöhet menet közben is, de ha módod van, inkább a döntés előtt gondold végig alaposan.

2012. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!