Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás a mai bizonyt...

Mi a jó megoldás a mai bizonytalan világban?

Figyelt kérdés

Férjem külföldön dolgozik,hétvégente jár haza,én a szüleimmel élek,nem sokára megszületik a babánk.

1.maradunk anyuméknál,biztos ház,segítség,könnyebb boldogulás,de félek,hogy rámegy a kapcsolat,hogy ritkán vagyunk együtt,a pénz miatt muszáj kint dolgoznia,itthon alig van meló,az is éhbérért

2. elköltözünk a határ mellé,de akkor hitelt kell felvenni,tartozásba verjük magunkat 10-20 évre, és ha esetleg kirúgják a férjem, hogy élünk meg,míg kap új melót?ha kap egyáltalán,mert manapság semmi nem biztos,csak az,hogy a hiteleket ugyanúgy kell fizetni...

mi sajnos ördögi körnek látjuk, hátha valaki kívülről másként látja...


2011. nov. 21. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A határ mellé költöznék, albérletbe és nem pedig 10millió hitelbe! De az elején maradnék otthon, az első babánál kell a segítség...
2011. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Maradnék a szüléknél míg egy házra való össze nem jön vagy kevés hitelt kell felvenni hozzá 2-3 milló.
2011. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Te semmilyen módon nem tudsz utána menni külföldre?

Mert ha nem akkor a 2., és az albérlet tényleg jó ötlet.

2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Első lehetőséget választanám. Jlen pillanatban mi is így élünk a férjemmel. Jól jön nekem minden segítség, és nem kell hitelt fizetnünk, tudunk gyűjteni, hogy majd ha jobb idők lesznek el tudjunk költözni
2011. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az albérlet is kidobott pénz,a hiteles ház meg egyszer a tiéd lesz. utolsó válaszoló, hogy bírjátok, mióta vagytok így,mennyit találkoztok?
2011. nov. 21. 21:58
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Kidobott pénz, de inkább anyagi áldozat a függetlenségért. Én így fogom fel. Erre ne "sajnáld".

Nyugaton szinte mindenki csak bérli a házat, ahol lakik, éppen azért, hogy ne legyen helyhez kötve. Ha máshol adódik munka, könnyebb mozdulni.

2011. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyelőre maradj a szüleidnél szerintem. Majd ha módodban áll kimenni a férjedhez, mondjuk a baba már bölcsibe adható, akkor költözz ki hozzá és keress kinn munkát. Így legalább a gyereketeknek két anyanyelve lesz, ami nagy előny később, előtte meg itthon a szüleid segítenek neked, nem leszel egyedül.
2011. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

21:54es vagyok.

Hetente találkozunk, anyummal végülis kijövünk, bár vaanak viták, mert mégiscsak több generáció lakik egy lakásban.Vannak nehezebb időszakok és könnyebbek is.

Néha én is arra gondolok, h költözzünk el mert már nem bírom. Ilyenkor a férjem elmondja 100adjára is, hogy ez csak egy nehéz időszak, de így a legjobb mindhármonknak. ÉN meg elhiszem neki, bízok benne és a jövőnkben hogy lesz ez jobb is. (Meg aztán látom a barátainkat, akik lehet külön élnek, de alig bírják a hitelt fizetni, ilyenkor tudom, hogy mi nekünk azért mégiscsak jobb)

2011. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ja igen, 4éve lakunk együtt, 1éves a pici. Előtte albiban laktunk, de nem tudtunk spórolni, ezért lett ez a megoldás.
2011. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
1 évig mi is albérletben voltunk,de mi sem tudtunk félre rakni. tud egyáltalán a mai világban valaki félre rakni, egy átlag keresetből?!
2011. nov. 21. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!