Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek várni kéne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várni kéne az eljegyzéssel?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a párom 26, lassan 6 éve vagyunk együtt. A barátom apukája 1,5 hónapja halt meg (az enyém 1 éve). A párom pár hete felvetette az eljegyzés témát, hogy Ő április- május környékén szeretné. Erre az anyósomnak minden baja lett, hogy várjunk fél-1 évet. (amúgy nagyon irigy nő és csak egy fia van ki akarja sajátítani, főleg most és azóta nagyon bunkó velem) Mi nem szeretnénk nagy bulit, és még egy darabig tuti nem lesz esküvő. Többen azt mondták, hogy miért ne kérhetne meg, nem én vagyok özvegy, és a párom is közölte, hogy nem érdekel mit mond az anyja és, hogy mi élünk tovább. Szerintetek várni kéne?

Köszi a válaszokat


2012. febr. 28. 18:36
1 2 3
 21/21 man79 ***** válasza:
23%

Utolsó hozzászólonak!


Ebben is van igazság, de nem hinném, hogy azért kéne el tólni az eljegyzést, mert anyósnak olyanja van, ilyen alapon mindig lesz ok, indok miért ne!


Viszont az is igaz, hogy elvi úton a házaság egy örök és állandó dolog, és arról szól egybe kötitek örökre az életeteket, igaz mára már ez nem olyan mint réggen, kicsit komolyabban vették a házasságot!

Szerintem a párod akarja miért ne lehetne, az ő apja halt meg ő tudja mi lenne jó az ő lelkének!

A másik érv, ha örökre szól ez a dolog így tök nyolc van e papír vagy sincs, nem sok minden változik, egy kicsit meg fog hülyíteni titeket, mert azt hiszitek papírotok van a másikkal szemben, és már több dolgot meg tehetek a másikkal szemben!

De mondjuk így nézve, nem jön még a gyerek bőven rá értek!

Attól még hogy nincs házasság, eljegyzés még élhetek egy családként!

Nem derült ki ,hogy esetleg már egy fedél alatt is éltek e?

Ha nem akkor azt tanácsolom, hogy eljegyzés előtt még azért pár hónapot húzatok le egy fedél alatt, lakva ismeri meg az ember a másikat! :)

2012. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!