Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már egyszer voltam menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer voltam menyasszony, de szakitotunk, mert bele szeretem a mostani páromba. Szerintetek meddig fog várni az eljegyzéssel? 21l

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha már vele is gyűrűs menyasszonyként ismerkedtél meg, akkor valszeg jó sokáig.

Az eljegyzés elkötelezettséget jelent, ezek szerint te erre még alkalmatlan vagy. Már csak a korod miatt is.

2010. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi,lehet,h igazad van...
2010. szept. 29. 07:56
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem olyan fontos dolog az az eljegyzés...
2010. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem vennék el fgeleségül olyan nőt,aki már elkötelezte magát,és mégis másba szeret bele! Az ilyen nő érzelmeiben nem lehet magbízni! Ez nem függ a korodtól! 21 évesen már illene komolyan venni az eljegyzést és a házasságot !
2010. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj mindenképp férjhez menni... láthatóan nem voltál felkészülve az előzőre sem, ha csak úgy "beleszerettél" másba. Ha egy kapcsolat eljut az eljegyzésig, akkor annak már komolynak kell lennie, felnőtt, érett emberek között. Én ötödik éve vagyok együtt a párommal, eljegyzésünk jövőre lesz, de igent mondtam volna tavaly is. Van ez a kapcsolat olyan, hogy ne dobjam félre egy bizonytalan dologért, még ha esetleg jobbat ígér is. Vannak hullámvölgyek, van olyan időszak, amikor sokat vitatkozunk, szinte mindenen, de ez normális. Ilyenkor nem másnál kell keresni "vigaszt", hanem megbeszélni a párunkkal a problémákat. Ez a gond, manapság nagyon divat a huszonévesek körében, hogy barátnőnek, havernak mindent kifecsegnek, meg jaj ez milyen rossz az milyen jó a párjukban, de a két fél egymással alig beszél őszintén. Egymással beszélgessetek egymásról, ne a barátnőkkel.

Nem akarlak megbántani, de még fiatalnak tartalak az eljegyzéshez. Nem is igazán korban, inkább gondolkodásmódban. Ne azt várd mikor kapsz gyűrűt, hanem ismerd meg a párod, éljetek együtt. Ha megy, és még boldogok is vagytok, az már jó alap. Működjön az a kapcsolat, mielőtt eljegyzitek egymást. Ha egyszer valaki megkéri a kezed, fontos, hogy ismerd igazán az illetőt, tudj benne bízni, és együtt éljetek boldogan. Ha egyszer valakinek igent mondasz, azt gondold is komolyan, ne csak abban a pillanatban, hanem előtte akár éveken át érezd azt folyamatosan, hogy igent mondanál neki.

Sok sikert a kapcsolathoz!

2010. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a jelenlegi a párommal már gyerek korunk ota ismerjük egymást,mindig szeretük egymást,jártunk 2évet,mivel fiatalok voltunk szakitotunk,az exemmel öszejötem,ö 3honap után megkérte a kezem,nem voltam belé szerelmes,csak ciki let volna ha rokonság elött nemet mondtam volna,azt hittem,h idöbe bele szeretek,de nem.egy év után szakitotunk.nem azért kérdeztem,h minél hamarabb kérje meg a kezem,csak nem akarok neeki csalodást okozni.még nem mondanák igent,mert elöre bizon meg bennem,h már csak ö kel nekem...
2010. szept. 29. 08:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul megpróbáltad kutyaharapást szőrével gyógyítani, de mégse voltál igazán boldog, és visszatért az eredeti verzió, és bebizonyosodott, hogy kutyaharapást szőrével nem lehet gyógyítani, és mégse csak a káposzta jó felmelegítve.

Figyelj, ha így sikerült visszatalálnotok egymáshoz, igazából csak annyi dolgotok van, hogy a korábbi problémákat, amik a kapcsolat végéhez vezettek anno, most meg tudjátok oldani, és akkor eljön az ideje a szintlépésnek is. Nem hiszek a véletlenekben, de abban igen, hogy akik összetartoznak, azok előbb-utóbb együtt lesznek, még akkor is, ha időnként nagy akadályok választják is el őket egymástól.

Akkor tetted volna rosszul, ha hozzámész ahhoz, akit nem is szeretsz igazán, csak mert család előtt ciki lett volna visszautasítani. Egy válás drágább, és akkor még nem is említettem, ha úgy szültél volna, ha közben mást szeretsz igazán, csak nem mertél volna lépni.

A legjobb döntést hoztad meg, amit sokan nem mernek valamiért meghozni, és mindennek eljön az ideje, ha elég felkészültek vagytok rá.

2010. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ,nagyon belém látsz,mégegyszer köszi
2010. szept. 29. 08:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy felnőttem a szüleim villámhárítójaként, idegileg kikészítették a páromat, aki szóba se mer velem állni, és megtanultam, hogy ne legyek megalkuvó, és inkább várok, csak azzal lehessek, aki az igazi párom.
2010. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt elolvasva a többi kommentárt, már nem tudok mit írni!

Olvasva a te hozzászólásaidat hogy már korábban jártatok,és hogy végül kiderült ami jó hogy kiderült hogy a mostani pároddal jártál 2 évet és a régivel nem is volt annyira jó, nem szeretted, akkor egy cseppet sem bántalak azért hogy kegyetlen módon átszerettél másba...:)

Remélem hogy mellette boldog is leszel.

2010. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!