Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Válófélben menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben menyasszony?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elindítottuk a válási procedúrát, a barátom meg régóta szeretne eljegyezni, de én furán érzem magam így, hogy papíron még nem vagyok szabad.Ő pedig meg van bántódva ezen, hisz már egy éve vége a házasságomnak.


Ugye ízléstelen lenne?


2011. jan. 19. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret azt a kis időt még kihúzza. Amúgy meg a válóperen téged tüntetne fel rossz színben hogy még el se váltál, de már házasodni akarsz. Pár hónap ide vagy oda nem nagy cucc...
2011. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rosszul nez ki a valasnal, de ez meg a kisebbik gond. Figyelj, o tisztaban van a multaddal, igy fogadott el elvileg. Ha nem tud varni par honapot, amit egyaltalan elvalsz (mert nem rajtad mulik, hogy mikor sikerul befejezni a folyamatot), akkor nem szeret igazan. O igy fogadott el. Tudja, hogy hivatalosan hazas vagy. Minek ment bele a kapcsolatba, ha most meg teged surget? Te nem tudod felgyorsitani a folyamatot. Igen, szerintem izlestelen lenne.
2011. jan. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire számít amit írok : az én párom már megkérte a kezemet, vett gyűrűt, sőt, már menni akart időpontot foglalni a nyárra. Az anyakönyvi hivatalban mondták, hogy lassan a testtel, mert nekik le kell folytatni a hivatalos eljárást és még mindketten házasok vagyunk papíron. Nekik is, nekünk is húzódozott a vagyonmegosztás és egyéb problémák léptek fel, ezért vagyunk elcsúszva.

Szerintem, ha komolyan tervezel vele, nyeld le a békát és engedd eljegyezni magad. A szíved már úgy is az övé. :) A srácoknak meg ez a "meggyűrűzés" tényleg varázslatos dolog tud lenni....

2011. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Le a kalappal,ha egy fris valas utan,rogton bele tudsz menni egy ujabb hazassagba.A legtobb no ovatosabb marad a hazassagot illetoen,vagy teljesen nemet mond ra a jovoben(persze ezt nem tartom jonak).

Ha igazan nyugott szivvel akartok osszehazasodni,szerintem veg varjatok,es ha ezt nem akarja megerteni akkor sejos ugy latom vele is problemak vannak.Hiszen nem a teg felhotlen boldogsagodat tartja szem elott,hanem az o nosules kedvet.Probalj beszelni vele,marcsak a rosz nyelvek miatt ii vedd meg magad a platykaktol.

2011. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelne a papír, nagyon várnám, hogy el legyek jelezve

habár a második biztos nem olyan izgalmas, mint az első volt

tehát lehet nekem sem hiányozna annyira

2011. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az én férjem exfelesége már rég menyasszony volt mikor még házasok voltak!!!!

A tárgyalás elött 6 hónappal eljegyezték...ugyhogy szerintem ezt neked kell eldönteni...

Én nem mennék bele,hanem tiszta lappal mennék újra ebbe,ha a tárgyalás lezajlik!!!!!!Sok sikert!!!

2011. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a válásnál hogy derül ki, hogy menyasszony?

Ott rákérdeznek?

Csak mert ha nem én nem mondanám el senkinek, de kettesben megkérhetné a kezem, a tárgyalásokra meg nem venném fel a gyűrűt.

2011. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!