Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kísérőgyűrű, eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérőgyűrű, eljegyzési gyűrű. Most melyiket? (és a többi kérdésem)

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, és arra gondoltam ezt egy kísérőgyűrűvel teszem meg. Sajnos nem tudom, az ujjméretét, azért nem merem bevállalni egyből a karikagyűrűt. Meglepetés lenne. Remélem, nem koppanok:)

Szóval jó lenne-e az, hogy valami egyszerűbb kísérőgyűrűvel kérném meg, aztán majd együtt elmennék rendes gyűrűt választani?

A másik: a kísérőgyűrűnek, muszáj kövesnek lennie? Nekem nem tetszenek a köves gyűrűk, szerintem neki se.

A harmadik: szerintetek hogyan tudjam meg, hogy mekkora gyűrű kell neki? sajnos nagyon hord gyűrűt, és mindenféle fondorkodásra ráérezne. Hát hiába, nagyon okos.

Arra gondoltam, hogy veszek többféle méretű, és bizsugyűrűt és álmában rápróbálom, csak aztán jöjjön le. Így mekkora a lebukás veszélye?


2011. dec. 8. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Anyukáját nem akarod bevonni a dologba? Biztos segítene és ha anyukája ügyeskedne, szerintem nem sejtené meg :)
2011. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ismét. Sok hasznos tanács volt, megfontolom őket. Hujjuj, most ért haza. Na megyek is.
2011. dec. 8. 19:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Én egyből rájöttem tavaj amikor a párom lánykérésre készült.. Feltünően idegesen viharzott el amikor nem talált "valamit".Persze észrevettem hogy az ékszeres ládikámat kereste, pontosabban azt amibe a bizsugyürüket tartottam.. Pont aznap reggel tettem el, mert kerestem az egyiket, és nem a hejére raktam vissza. Persze ő is mint minden férfi nem emelte meg az ujságot, mert csak néz nem keres.aztán rákérdeztem, és 3 év után az ember már tudja mikor hazudik a párja:) tavaly karácsonykor egy szép kövecskés kisérőgyűrűvel kérte meg a kezem, mert tudta én azt szeretnék.Junius 1én lagzi:) szép emlékek..

pont jó gyűrűt vett méret nélkül is, mert megnézte melyik ujjára jó az ami nekem jó.Aranyos volt mert kötött egy aranyszínű cérnát egyszer az ujjamra csak úgy és eszébe jutott hogy ő akkor azt melyik ujjára próbálta rá.

2011. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi együtt mentünk el. Tesómék is. Ha meglepinek szánod, próbáld fel Te Magad a gyűrűjét, melyik ujjadra passzol. Így már el tudsz menni egyedül megvenni a gyűrűt. Mi csak jeggyűrűt vettünk, kísérőgyűrűt nem is szerettem volna.
2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zoleeka88 válasza:

Éjjel lehúzod a gyűrűt az ujjáról,leméred, majd visszahúzod. Így nem kell többet le, majd fel húzgálni. :)

Én is most járok ugyanebben a cipőben!

Én így fogom lekoppintani a méretet :P


Sőt le sem kell venni, előveszel egy tolómérőt és azzal leméred, amikor alszik :D


Sok sikert!

2011. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!