Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kísérőgyűrű, eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérőgyűrű, eljegyzési gyűrű. Most melyiket? (és a többi kérdésem)

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, és arra gondoltam ezt egy kísérőgyűrűvel teszem meg. Sajnos nem tudom, az ujjméretét, azért nem merem bevállalni egyből a karikagyűrűt. Meglepetés lenne. Remélem, nem koppanok:)

Szóval jó lenne-e az, hogy valami egyszerűbb kísérőgyűrűvel kérném meg, aztán majd együtt elmennék rendes gyűrűt választani?

A másik: a kísérőgyűrűnek, muszáj kövesnek lennie? Nekem nem tetszenek a köves gyűrűk, szerintem neki se.

A harmadik: szerintetek hogyan tudjam meg, hogy mekkora gyűrű kell neki? sajnos nagyon hord gyűrűt, és mindenféle fondorkodásra ráérezne. Hát hiába, nagyon okos.

Arra gondoltam, hogy veszek többféle méretű, és bizsugyűrűt és álmában rápróbálom, csak aztán jöjjön le. Így mekkora a lebukás veszélye?


2011. dec. 8. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehetne előre elmondani neked a szándékodat?

Pl : Elviszed vacsorázni egy étterembe és ott elmondod neki, hogy mennyire szereted és szeretnéd komolyabbra fordítani vele a kapcsolatot? És hogy menjetek el közösen kiválasztani a gyűrűt?

Amúgy én nem tudok azonosulni azzal, hogy a menyasszony egy köves kísérő gyűrűt kapjon eljegyzés gyanánt.

A férjem megvette a jegygyűrűket(magának is) pluszban kaptam hozzá egy köves kísérő gyűrűt is. Nem kell, hogy gyémántból legyen , egy egyszerű kő is megteszi.

2011. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

:)

álmában? én tuti felébrednék rá, ha elkezdenének gyűrűket húzgálni az ujjamra :)

És mi volna, ha szerveznél egy romantikus sétát, és meglepetésként betérnétek egy ékszerészhez? És aztán ott válogatnátok. :)

2011. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

alvás közben lemérheted az ujját, ha egy madzagot tekersz köré :)

Szerintem az az igazi lánykérés, ha gyűrűt húzol az ujjára, és általában köves az eljegyzési gyűrű....

Mi lenne, ha egy ékszerüzlet előtt tennéd fel a kérdést neki? akkor együtt tudtok választani!

2011. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
tényleg inkább egy cérnadarabot próbálj az ujjára!
2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan ismerősöd, akinek hasonló méretű keze van, mint a párodnak? Mert akkor elég lenne az ő gyűrűméretét tudni. :)
2011. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Igazatok van. Ez a bizsugyűrűzés, hülye egy ötlet volt. Amúgy a szándékkal tisztában van, csak az időpont lenne meglepetés.
2011. dec. 8. 13:55
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak naygjából tudod megnézni a mértetet. Vagy ellopod az egyik gyűrűjét, csak van valahol egy ékszeresobozban olyan, amit nem hord. De amúgy be is vesznek beőle, legalábbis aranyból biztos, nekem 3szor akkora volta gyűrűm, mint amekkora kellett volna, de bevették.
2011. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

bocsi, de off leszek: azt hittem az én barátom vagy, iszonyatosan örülnék egy gyűrűnek, aztán megnéztem a kérdés kiírásának időpontját és tudatosult bennem hogy ő bizony dolgozik:$

Sok boldogságot:)

2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem tetszene az, hogy ha egy délutáni séta alkalmával meglepetésszerűen beinvitálna az ékszerészhez, hogy válasszak egy gyűrűt.

Meglepetés is, meg a gyűrű is olyan lesz biztos, amilyen tetszik...

2011. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tekike99 ***** válasza:
27%

nézegesd az ujjait és hasonlítsd a tiédhez, kb. el lehet találni :) először köves gyűrűt válassz, vannak belőle egyszerű, de mégis szép darabok, biztosan illik valamelyik a stílusához.

az én férjem is így kérte meg a kezem, nagyon-nagyon szép emlék és hihetetlen meglepetés volt. egyébként, ha kicsi lenne, akkor lehet tágíttatni rajta, ha meg nagy, akkor szűkíttetni.

2011. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!