Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrű tetszik leginkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrű tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 4. 22:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit vegyítve ment. Szóval


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]

2011. dec. 4. 22:37
 2/19 A kérdező kommentje:
Illetve ciki, ha valakinek a gyűrűje nem kerül 30-50-100 ezrekbe? Pl nekem a kettes számú tökre tetszik, egyszerű ezst gyűrű, és olcsó.
2011. dec. 4. 22:38
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez mind nagyon gyönyörű, választani sem tudnék!Talán a 2es és a 4es a legkülönlegesebbek, de én bármelyikre sírva igent mondanék, ha eljegyzésről lenne szó!!!:)

És dehogy ciki!!!Szerintem ez baromság, hogy százezrekbe kell kerülnie!Én egy 5ezer ft.-os gyűrűnek is hihetetlenül örülnék.

2011. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is a második a legszebb. Meg szeretnéd kérni a barátnőd kezét? Éppen romantikus hangulatomban vagyok, és annyira megható:) Hogy tervezed, ha megkérdezhetem?
2011. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2.:)
2011. dec. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A kettes gyönyörű. Nem gondolom, hogy az ár számítana.

Tényleg nagyon szép.

2011. dec. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. és a 3. Viszont az elsővel az a baj, hogy nem igazán illik mellé a karikagyűrű, éppen ezért szokás a 3. kinézetűt venni.
2011. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik tetszik a legjobban, klasszikus, mégis különleges.
2011. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Először is nem ciki. Másodszor pedig mindegyik nagyon szép, nekem talán eljegyzésinek a 3. tetszik legjobban, de mind szép.
2011. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 4 tetszik,talán a 2. leginkább! Mi sem arra mentünk,hogy minél drágább legyen,csak legyen gyönyörű és azért ne műanyag.

az én gyűrűm pontosan ilyen: [link]

2011. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!