Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik gyűrű tetszik leginkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyűrű tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 4. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem olyan, mint a 4., csak arany :) de dettó ugyan az :) úgyhogy arra szavazok, de mind nagyon szép :) de nálam a sorrend 3. (mert az tetszett a legjobban régen :)), utána a 4., 2. és 1. :) bármelyiket választod, örülni fog neki :)
2011. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik,de mind gyönyörű.
2011. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a második és a harmadik tetszik legjobban, de tényleg szép mind:)
2011. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem az én ízlésem, egyrészt mer ezüst, de szerintem is a 2. a legszebb.
2011. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van mint az első, csak a két "csavar" végig van rakva kövekkel. Egyébként mind gyönyörű, bármelyikkel kéred meg a barátnőd kezét, boldog lesz.
2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fashiondays-en mindig van valami ékszer akció. Ha gondolod küldök meghívót. most is gyönyörű gyűrűket lehet kapni. Regisztráció ingyenes. Ha érdekel, küldj egy mailt!
2011. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik tetszik, de picit kisebb kővel. Viszont "fazonra" az áll hozzám legközelebb. Nem ez "a" gyűrű. Az ár pedig annak függvényéven alakul, hogy milyen az anyagi helyzetetek, ha nincs pénz, nincs pénz, nem kell a flanc, a szándék a lényeg.
2011. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2. vagy a 3., de az is fontos milyen a párod stílusa.:)
2011. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A 3. a legszebb szerintem, és egyáltalán nem tré ezüsttel megkérni valakit. Én is így tettem, bár a cégnél ba__tattak is, hogy milyen tirpák dolog 2500 Ft-os akciós ezüst gyűrűvel a lánykérés :-)

De egyrészt nem vagyok dúsgazdag, másrészt meg áprilisban le lesz cserélve úgyis a páros aranykarikára.

2011. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!