Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most komolyan, erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van 2 pár mind a négyen kb egyidősek. Mindkét pár ugyanúgy 2 éve van együtt.

Az egyik párban most történt az eljegyzés.

A másik párban nincs semmi.

Én természetesen a "másik" pár tagja vagyok.

jogosan érzem úgy, hogy engem nem szeret annyira párom, mint azt akinek megkérték a kezét?

Direkt nem fogom páromnak említeni, hogy ez engem elképesztően zavar, ráadásul a másik pár tagjai a fiatalabbak. És nem, nem az zavar, hogy ők már igen, hanem mi miért nem?

Direkt nem említem, soha nem akarnám, hogy azért kérjenek meg, mert "hisztizek" miért nem akar?

Anyagilag beleférne, egy eljegyzés anyagiakban nem akkora durranás.

Én ettől igen is kevesebbnek érzem magam.

( mindannyian 20 év körüliek vagyunk)


2011. nov. 28. 21:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

29-es válaszoló egyetértek. Mi 22 és 33 vagyunk, két és fél éve együtt, másfél éve együtt élünk...rengeteget beszélünk az eljegyzésről és az esküvőről, de a párom tudja (többször kihangsúlyoztam) h imádom szeretem de egyelőre meg ne kérje a kezem mert tuti menekülőre fognám..pedig úgy érzem vele akarom leélni az életem de még nagyon fiatalnak tartom magam ahhoz h hivatalosan is "elköteleződjek"...mondjuk mindig ilyen voltam, h egy utat fent tartottam magamnak "ha menekülni kéne"..nagyon hülyén hangzik tudom...mindegy. Szóval még 1-2 évig tuti nem kéri meg a kezem remélem :D Vicces mert eközben pedig folyamatosan tervezgetem az esküvőm :D vagyis együtt az esküvőnket...:D ezen igazodjatok ki :D

Mellesleg kedves kérdező..unokatesómék 7 év után mentek szét pedig két éve el voltak jegyezve, nyáron augusztusban lett volna az esküvő, már mindenkinek lett szólva....szerinted fontos az eljegyzés??? K...vára nem....

2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindig csak azt kell nézni, hogy előtte ki mennyi x-időt élt le a párjával, lehet hogy előtte 5 évet együtt éltek, de házasság után elváltak, annyira hülyeség erre alapozni örökké, hogy ki hány éves meg mennyit élt együtt a párjával....
2012. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!