Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolában komolyan lehet...

Iskolában komolyan lehet fütyi vizsgálat és erről szólnak a szülőknek vagy mi és mi van ha valaki nem hagyja? (barátom mondta hallott erről és ő kérdi) Nektek mekorra nyugiban? (kor)

Figyelt kérdés
azért kérdem mekorra nyugalmi állapotban mert mindenki csak azt írja mekkora állva és így nem tudni mekorrát nő ha áll?
2011. nov. 27. 12:38
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
meg még annyit iskolánkban nem hinném lenne fütyi vizsgálat,de a haverom érdekli azt mondta jobb megkérdezni.
2011. nov. 27. 12:41
 2/49 A kérdező kommentje:

Több barátom,idősebb is hallott erről,hogy van iskola ahol van,ezért érdekli a haverom.

Meg amikor átlag magyar méretről írnak azt állva kell érteni?És akkor mekkora ha nem áll?

2011. nov. 27. 12:55
 3/49 A kérdező kommentje:
Megyek ebédelek egyet gyorsan.Kösz hogy írtál.XD
2011. nov. 27. 12:56
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk általánosban 2.-ban volt ilyen. Amúgy meg nem azt nézik, hogy mekkora, hanem hogy hátra lehet-e húzni a bőrt rajta.
2011. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Iskola válogatja....Nekünk volt az általánosban, középiskolában, és a honvédségnél. Nyugi nem a méretet nézik hanem van e fitymaszűkület, meg van e mindkét heréd.Nem haszontalan vizsgálat. Nem fogja senki látni a himbidet csak te és a doki, az osztálytársak mögötted lesznek a doki előtted :) a tanár a folyosón :) egyébként két fajta pénisz van az egyik tele van vérrel ez nagynak látszik "alap" állapotban is viszont merevedéskor nem nő, a másik kicsi lankadtan viszont ahogy áramlik belé a vér úgy duzzad.az átlag pénisz hossz 13-17 cm álva, pihenve kb 4-8 cm :)
2011. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
76%
A mi iskolánkban igenis van.Sőt,általánosban is volt.8-7be a fiúknak lekellett tolni és megvizsgálták.A barátom 13.osztályos volt,amikor szintén megvizsgálták őket ott lenn.És olyan nincs hogy valaki nem hagyja sztem.Az tök mindegy mekkora állva vagy nyugalmi állapotban.Nem a méretet nézik hanem a heréket.És nem kell majd ott felállítani.Nem tudom ez h jött ide.
2011. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
A haverom nem szeretné,meg szégyenlős,még az apja előtt is,csak előttem nem,mert 2 éves korunk óta havarok vagyunk és bevallom én sem akarnám,a herém az megvan,meg hátra is csúszik rendesen,nekem nincs gondom a péniszemmel,meg neki se.Mi sulinkban nem lesz.Mi van ha nem hagyja,ha később lenne ez?Meg szólnának a szülőknek a vizsgálatról?
2011. nov. 27. 13:09
 8/49 A kérdező kommentje:
A méret az nem a vizsgálat miatt jött ide,az külön kérdés,az az enyém.A vizsgálat a haverom kérdése,de nem a mérete miatt kérdeztette velem,tudja nem azt nézik,az tiszta.
2011. nov. 27. 13:12
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak a szüleiteknek szólni,ugyanis ez egyszerű orovsi vizsgálat.Senki nem lesz benn az orvosiba,csak az orvos.Nagyon szégyelni való nincs,látott már ő elég olyat.

Hány éves vagy h a mérettel foglalkozol?

2011. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Az hogy látott már olyat az engem nem nyugtat meg,én nem akarnám megmutatni nem bírom és még nő is szokott ide jönni a suliba tönnyire,de ez nem most lesz,csak kérdezgetek róla,hogy mi van ha nem hagyja valaki.Már volt vizsgálat szepemberben és ott nem volt ez,csak hallotta a haverom hogy van suli ahol van.Meg az van,hogy nem alapvizsgálat az biztos,mert ha elmész melózni az ottani orvos,meg a saját orvosodhoz ott sincs ez,meg a lányok sem mutatják meg akkor meg nem alap.Látot nem látot az nem érdekel,sok ember látott már péniszt attól még nem teszük ki bárkinek.
2011. nov. 27. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!