Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolában komolyan lehet...

Iskolában komolyan lehet fütyi vizsgálat és erről szólnak a szülőknek vagy mi és mi van ha valaki nem hagyja? (barátom mondta hallott erről és ő kérdi) Nektek mekorra nyugiban? (kor)

Figyelt kérdés
azért kérdem mekorra nyugalmi állapotban mert mindenki csak azt írja mekkora állva és így nem tudni mekorrát nő ha áll?
2011. nov. 27. 12:38
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Sima meg alapvizsgálat nem lehet mert akkor mindenhol lenne,fiúknál és lányoknál,felnőtteknél is bármelyik orvosnál.De arra még nem kaptam választ mi van ha később lenne és nem hagyná a haverom?Mert ha nem mutatja meg nem tudnak mit csinálni vele nem?.
2011. nov. 27. 13:34
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál is van csak hogy tudd,nekik a mellüket vizsgálják.Ha nem hagyja a haverod,nem tudom mi lesz,de olyan nagy dolog biztos nem.Meg kell próbálni.Csak tudod,ezzel az orvos és az iskola csak jót akart nektek,mivel ha van valami baj ott,még most kilehetne küszöbőlni,de lehet már később nem.Nem kell mondani hogy veled minden rendben,ezt nem tudhatod.
2011. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Oké,megmondom neki,egy próbát megér,végülis erőszakot nem használhatnak,a jót akarnak ...azt nem hinném,mert nem úgy néz ki a hozzáállásukban sem,a lányokat meg lehet róla kérdezni,hogy fölöslegesen is vetkőztetnék őket,csak ők szabad szájubbak így nem hagyják maguk,mell vizsgálat az sem igaz mindehol.Szakorvos tud bármit is kiszűrni rendesen amúgy is.
2011. nov. 27. 14:20
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen szakorvos,persze.Csak a háziorvos küld szakorvoshoz....Nekünk is volt mellvizsgálat,szégyelve a dolgot,de mindenki bement.A saját érdekeinket néztük.
2011. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Felső test és nemiszerv között azért lényeges különbség van,a nemiszerv szűrését a csajok nem az iskolában végzik maguk mennek el ha úgy látják jónak,jól felkészülve,utána nézve mindennek,és dokit keresve,nem akármelyikhez,ők mondták valaki elég későn megy el,meg a fogamzásgátló miatt mennek.


Meg az alapján hogy fiúknál lehet valamit találni,ez alapján a lányoknál is lehetne elváltozás,és ott még sem nézelődnek.


De onnan tudom hogy a herém,fitymám jó,mert ezt szokták nézni csak iskolában ahol van,így ha más baj lenne azt észre sem veszik,meg néha ezt sem,ha olyan kicsi a baj,szakorvos egyből kiszúrná,itt meg idő sincs,meg elsőbe beíratkozáskor anyáméknak kellett a gyerekorvossal megnézetni ezt,erre emlékszek,nem volt kellemes éppen,akkor is már elég ciki volt,igen égő volt egy idegen előtt állni egy kukiban,egy 7 éves sem szeret már idegenek előtt levetkőzni,már nem akarja hogy akárki meglássa,már valamennyire önálló, fitymám meg csúszik még most is rendsen,mert mosom rendesen. 7 évesen is már ciki volt,és szégyeltem magam,meg tiszta zavarba ejtő volt,igen rossz,akkor meg nagyként.


Azért téged is értelek,de nem ennek kellene a módjának lennie,meg szakorvost férfit kellene hozni és aki akar ott megnézhetné az.

2011. nov. 27. 14:34
 16/49 A kérdező kommentje:
akkor csaj vagy ezt nem tudtam,mért te engedted volna hogy a puncid kezdje el vizsgálni az iskolaorvos,mert van ahol meg még nem is egyedül vagy vizsgálatkor?Mert azért az tök más,hogy a felsőd kell levenni,mert a sima gyerekorvos is mindig felsőrész nélkül vizsgál mindenkit.
2011. nov. 27. 14:38
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vizsgálaton kizárólag te és az orvos vagy!És igen,ha lenne vizsgálat hagynám.Lehet amit én úgy gondolom rendben van,kiderül hogy nem.Ebből nem kell vitatémát csinálni,ha akarok bementem,ha nem meg nem.A következményeket nem tudom,talán semmi.
2011. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Látod ez nem mindegy,hogy te ha akarod bementél volna,nem mindegy hogy akarod vagy kényszer miatt cselekszel.Sok lány is panaszkodott a vizsgálatokról és sok lánynak az sem mindegy féri vagy nő az orvos.Nem vagyunk egyformák,ezért sem szabad a másikra erőltetni az akaratunk.
2011. nov. 27. 14:49
 19/49 A kérdező kommentje:
Ilyen vizsgálaton nem kízárólag te és az orovos vagy jelen,van fiúknál ahol 3-4 ember van bennt egyszerre állva és ágyra fekve is megvizsgálják,leírták többen is,a többiek mindent láttak,és lányok is írták hogy van amikor ők is többen kellett hogy bemenjenek vizsgálatkor.Nem mindenhol van orvos és te csak bennt!Meg van ahol tök meztelenül vizsgálnak meg,azért az sem mindegy.Te lehet bevállalod és nem ciki,de van akinek meg maradandó seb féle marad,erről is olvastam már hasonló témában.
2011. nov. 27. 14:52
 20/49 A kérdező kommentje:

Ez nem mindegy ha akarod bemész,ha nem akkor nem.Nem mindenhol van ez,vagy egyenként külön vizsgálat,csak orvossal.

Az sem mindegy milyen az orvos,az sem milyen nemű sokszor,vagy mennyire figyelmes,mert egy jó pofa doki az sem mindegy az néha még az orvos nemét is feledteti.Csomó tényező van ami fontos szerintem.

Most nézd végülis te beválladnád,mert te így döntesz,de van akinek meg ez igen ciki,megszégyenítő,szorongó érzést kelt és meg is marad,ez sem mindegy.

Jó ha megteheted hogy döntheszt és csak orvos van bennt,van ahol egy csomó más egészségügyist is hívnak és vizsgálatkor csak bámulnak még.Előző évben volt így hogy orvos volt bennt,meg még 3 egészségügyis,csak alsóra kellett vetkőzni,de idegesítő volt így is,hogy néznek,meg az orvossal másról dumálnak közben.

2011. nov. 27. 14:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!