Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolában komolyan lehet...

Iskolában komolyan lehet fütyi vizsgálat és erről szólnak a szülőknek vagy mi és mi van ha valaki nem hagyja? (barátom mondta hallott erről és ő kérdi) Nektek mekorra nyugiban? (kor)

Figyelt kérdés
azért kérdem mekorra nyugalmi állapotban mert mindenki csak azt írja mekkora állva és így nem tudni mekorrát nő ha áll?
2011. nov. 27. 12:38
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

És nem volt külön vizsgáló,mármint vizsgálatkor a segédje,asszisztense is mindent láttak volna,mert azért egy orvos előtt is ciki levetkőzni,de mivel ő vizsgál belefér,de a segédje nem is vesz részt a vizsgálatkor,akkor meg nem hinném hogy neki is mindent látnia kellene.

De akkor legalább nem volt kötelező a vizsgálat valójában,de megértem a többieket is,akik nem vettek részt,mert mindenkinek szíve joga mikor és kihez megy urológia/nőgyógyászati vizsgálatra,erre nem lehetne senkit kötelezni.

De a lányoknál lehet tudni hogy pontosan milyen vizsgálat is volt,mert az osztályból a csajok csak olyan vizsgálatról hallottak,ahol nincs rákszűrés,nem nyúlnak a vagináljukba fel,csak külsőleg nézik meg a nemiszerveket náluk.Meg azért az hogy felnyúljanak az aki szűz annak fáj is,ők mondták,mert van aki jár nőgyógyászhoz.


Meg hogyan érted hogy vegyesen,névsorba mentek be 3-asával általnos vizsgálatra?A fiúk és a lányok is látták egymást közben?Nálunk az általános vizsgálatkor is félmeztelenre kell vetkőzni.

2011. dec. 7. 18:07
 32/49 A kérdező kommentje:
De itt egy csaj is írt aki azonos százalék számon van,ha erre járna kíváncsi lennék az ő verziójára is,a csajok eléggé nyaggatnak vele,mert azért nekik jóval kellemetlenebb az egész,nem mindegy hol felnyúlnak valahová,vagy csak kívülről nyomkodnak.
2011. dec. 7. 18:09
 33/49 A kérdező kommentje:
Bassz us akkor az urologus orvos és a nőgyógyász orvos is simán végig nézte az általános vizsgálatokat,magyarul az urologus akár végig nézte a félmeztelen csajokat?Azért az durva,hiába orvos,egy orvos előtt sem túl kellemes levetkőzni.A nőifelcseren mit értesz?
2011. dec. 7. 18:13
 34/49 anonim ***** válasza:
72%
Nem érted h senki nem lesz benn csak te meg EGY orvos?
2011. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknak nem kellett levenni a melltartójukat, így nem volt gond azzal, hogy vegyesen voltunk bent.

Az, hogy a nődoki mit csinált a csajokkal, nem tudom, mert nem mondták és mi se kérdezgettük őket. Mi se szerettünk volna az urológusos vizsgálatról beszélni, ők se a nődokisról.

Nőfelcser az a nődoki, csak nem akartam szóismétléssel írni.

2011. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Jó,kösz 79%-os!Én már döntöttem és én nem veszek részt ha később lenne,egy rovó belefér simán vagyunk így a az osztályban jó páran,bár eddig a sulinkba sose volt,a többiek meg döntsenek maguk,de te magad is leírtad hogy saját orvoshoz mentél,akinél már jártál,akit már ismertél,azért nem akárkivel csináltattad.És jó páran nem is vettek részt nálad sem az osztályból én ezen semmi kivetni valót nem látok,más felett nem dönthetünk,adhatunk nekik tanácsot,ajánlhatunk orvost ha tudunk jó dokit,elmondhatjuk a tapasztalatunk ennyi,de rá nem lehet senkit kötelezni,az nem járja.Meg nem kell mindent eltűrni,neked nem volt a vizsgálattal gondod,de azért az nem volt mindegy hol és ki csinálja.Senkinek sem az,de még a mikor sem,meg akaratodból mentél el.A csajokat sajnálom mert ők kérdezgették hogy mégis hogy megy náluk ez.


Létszi fontos:

Neked milyen orvos csinálta,mert írtad voltál már nála és ki volt bennt a vizsgálatkor,csak ő,vagy az írnoka is látott közben?.


76%-osnak meg nem igaz egy csomó helyen hogy csak orvos és beteg van bennt,ezt már írtam,van ahol más orvos is bennt van akár még a körzetinél is előfordul,vagy az írnoka is jelen van,vagy más osztálytárs is valahol ezt is megcsinálják,és mint írtam a vizsgálathoz valójában csak orvosra van szükség szerintem is minden esetben az lenne helyes hogy csak orvos legyen bennt tö k mindegy milyen vizsgálatról van szó.


De most lényegtelen én döntöttem már,határoztam nekem ez nem kóser,nem jön be,kizárt iskola keretén belül,vagy női orvosnál,vagy több ember előtt és még sorolhatnám az okokat,amik nem férnek bele,de mindent elmondok a többieknek,mindenkinek magának kell dönteni mit akar,ha megkérnek hogy szóljak,kérdezek valamit megteszem nekik,ennyit megtehetek.

2011. dec. 10. 17:03
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját urológus doktornőm csinálta a közeli városi korházban. Ő volt bent, meg az aszisztensnője, mert egy kis irodájuk volt csak és abban voltak ketten, ott volt minden vizsgálat.

Az asszisztense nem látott, mert úgy volt kialakítva ez a helyiség, hogy háttal ült a vizsgálatnak és akkor is mindig a számítógépen ügyködött az adataimmal.

2011. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
76%-os vagyok.Ne akarj már engem kioktatni.Voltál már ilyen vizsgálatok?Nem.Akkor meg?Én nem egyszer voltam sulis vizsgálaton,ahol csak az orvos volt bent.Amikor a mellünket nézték,bekellett menni egy függöny mögé az orvossal,hogy az asszisztens ne lásson.Ha magadtól mész el orvoshoz,nem pedig ilyen sulis státusz vizsgálat,akkor már szinte tuti hogy nem 2en lesztek benn.
2011. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
76%-os nem akartalak megbántani,kioktatni,csak mi eleve a sulinkban 2-3-asával szoktunk bemenni,a lányok is még egy éve,amíg meg nem kértek meg hogy nem szólnék,és mell vizsgálat nincs,de akkor sem kellemes nekik,hogy félmeztelenül álljanak 3-ad magukba,fiúknál még mindig többen megyünk be.A te sulid az jó,de nem mindenhol figyelnek iskolákban erre,hasonló témákban is olvastam itt és ott is írták.Sajna nem minden suli figyel erre.
2011. dec. 13. 17:31
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
én tök lennék olyan doki aki ezeket a vizsgálatokat csinálja fiúknál xD
2012. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!