Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most komolyan, erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van 2 pár mind a négyen kb egyidősek. Mindkét pár ugyanúgy 2 éve van együtt.

Az egyik párban most történt az eljegyzés.

A másik párban nincs semmi.

Én természetesen a "másik" pár tagja vagyok.

jogosan érzem úgy, hogy engem nem szeret annyira párom, mint azt akinek megkérték a kezét?

Direkt nem fogom páromnak említeni, hogy ez engem elképesztően zavar, ráadásul a másik pár tagjai a fiatalabbak. És nem, nem az zavar, hogy ők már igen, hanem mi miért nem?

Direkt nem említem, soha nem akarnám, hogy azért kérjenek meg, mert "hisztizek" miért nem akar?

Anyagilag beleférne, egy eljegyzés anyagiakban nem akkora durranás.

Én ettől igen is kevesebbnek érzem magam.

( mindannyian 20 év körüliek vagyunk)


2011. nov. 28. 21:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: hiszel a házasságban? Könnyen hiszel olyanban, amit nem tapasztaltál még! Mégis mit tudsz róla? Menyasszony vagy, ennyi? Együtt éltek? Ha igen, szülőknél, vagy külön?
2011. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

Látom, hogy versenyezni akarsz csak!

Majd, ha ott gyerek születik, akkorra neked is kell majd!

Ha meg kutyát vesznek, akkor ti is...


Hú, de sötét vagy!!

2011. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%

Ne bantsatok a kerdezot, hiszen meg csak 20 eves! Neki ez lenne fontos. Majd idovel rajon, hogy nem az eljegyzes tart ossze 2 embert.

Ne erezd magad kevesebbnek, nektek is el fog jonni az idotok. Elhiszem, hogy rosszul esik, de hidd el, a kapcsolatotok nem attol fog mukodni, hogy van egy gyuru az ujjadon. Konyorgom! 20 evesek vagytok! Erezzetek jol magatokat, szorakozzatok, dolgozzatok, utazzatok! Tapasztaljatok meg az eletet, es utana meg boven raer eljegyezni teged! Nem attol lesz valaki jobban szeretve, mert megkertek a kezet...

2011. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%

Mi 4 éve vagyunk már együtt,2,5 éve össze is költöztünk,de még mindig nem volt eljegyzés. Sokszor megfordult már a fejemben,hogy jó lenne már azért....Párom is házasságpárti,és tudom,hogy el fog jönni az ideje,hogy megkérjen,ha ő úgy gondolja.Nem érzem magam kevesebbnek másoknál,akik már el vannak jegyezve,főleg,hogy sokak még együtt sem éltek a másikkal. És sokan a körnezetemben eljegyezték egmást,összeköltöztek,aztán idővel el is váltak az útjaik. Akkor miért is érezzem magam kevesebbnek,amikor mimár több ideje boldogan együtt élünk?

Viszont házasság előtt tényleg érdemes összeköltözni,rengeteg apróság előjöhet. Szakítani még mindig egyszerűbb, mint elválni

22/L

2011. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%

Ne idegesítsd magad azon, hogy mást már eljegyeztek. Ne is erőltesd a dolgot. Majd ha úgy érzi, eljegyez.

Tudod, nem akarásnak nyögés a vége, meg szakítás.

2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Ja és külön élünk, minden szülői segítség nélkül. Ámen. 23.36
2011. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%

Nevetséges!

Majd megnézném azt a versenyt is,hogy kinek sikerül hamarabb elválni :D -vannak kivételek,de mai világban tényleg ritkaság,hogy ilyen fiatalon kötött házasság örökké tartson...

A két kapcsolatnak meg tényleg semmi köze egymáshoz.

Szeretetet,szerelmet pedig nem papírban meg egy dínom-dánomban mérik...Ezekkel a gondolatokkal nagyon korainak látom még magát a gondolatot is...Egyébként,majd ha a srác is így érzi,biztosan meg fog kérni...

2011. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos, hogy így gondolod. És nagyon nem felnőtt hozzáállásod van az egészhez, jobb is, ha még pár évig nem köteleződsz el.


És ha ettől érzed magad kevesebbnek, akkor komoly önértékelési és értékrendbeli gondok vannak nálad.

2011. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt, 22 és 25 évesek vagyunk és nem is tervezzük a következő 1-2 évben az eljegyzést. Minket is lesajnáltak egyszer, egy ismerősék akik szintén 3 éve vannak együtt, hasonló korúak, és már lakást vettek meg minden hócibóci. Mi így érezzük magunkat jól. Most akkor nem szeretjük egymást?

Hozzáteszem nem csak nyugtatom magam mert ha most elém állna a gyűrűvel, eléggé rosszul lennék és valószínű megkérném hogy várjunk még vele

2011. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Irigy vagy. Ez a véleményem.
2011. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!