Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most komolyan, erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van 2 pár mind a négyen kb egyidősek. Mindkét pár ugyanúgy 2 éve van együtt.

Az egyik párban most történt az eljegyzés.

A másik párban nincs semmi.

Én természetesen a "másik" pár tagja vagyok.

jogosan érzem úgy, hogy engem nem szeret annyira párom, mint azt akinek megkérték a kezét?

Direkt nem fogom páromnak említeni, hogy ez engem elképesztően zavar, ráadásul a másik pár tagjai a fiatalabbak. És nem, nem az zavar, hogy ők már igen, hanem mi miért nem?

Direkt nem említem, soha nem akarnám, hogy azért kérjenek meg, mert "hisztizek" miért nem akar?

Anyagilag beleférne, egy eljegyzés anyagiakban nem akkora durranás.

Én ettől igen is kevesebbnek érzem magam.

( mindannyian 20 év körüliek vagyunk)


2011. nov. 28. 21:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nevetséges vagy. Nekem ez a véleményem.
2011. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is.
2011. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen azért nem biztos, hogy jó ötlet összeházasodni, van sok kivétel, de általában az ilyen korai házasságnak válás a vége. szerintem ne rágd magad azon, hogy nem kért meg.
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Van, aki éveket vár eljegyzésre - mint te - és van, akit fél év után megkérnek - mint én -, ami kettőnk között a különbség az nem csak a kór (amúgy 4 év), hanem az, hogy ehhez felnőtten kell gondolkozni és felkel nőni ehhez. Nem csak neked, hanem a párodnak is. És, ha a párod ehhez nem nőtt még fel, akkor csodára egyenlőre még ne várj!

Valószínűleg szeretné még élni az életét 'szabadon', attól függetlenül, hogy együtt vagytok × éve.

2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan! :)

Ne a kapcsolatotok sebességére, hanem a minőségére figyelj, és koncentrálj!

2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 wartburg353s ***** válasza:
86%
Tudja egyáltalán a párod, hogy neked fontos lenne az eljegyzés? Lehet, hogy feleslegesnek tartja, mert azt hiszi, így is boldog vagy, és nem akar felhajtást. Lehet, hogy nem házasságpárti. Lehet, hogy ő nem érzi ennek a dolognak a hiányát, és fel se merül benne, hogy te igenis érzed.
2011. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Persze, hogy házasságpárti, szoktunk erről beszélgetni. Nagyjából azt is megbeszéltük, hogy kb mikor lesz lehetőségünk összeházasodni.

De én mégis őrülnék ha lenne rajtunk ez a jelzés.

És tudja, hogy őrülnék ha eljegyezne, de szerintem nem gondolja, hogy ez jár a fejemben.

2011. nov. 28. 21:16
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

"jogosan érzem úgy, hogy engem nem szeret annyira párom, mint azt akinek megkérték a kezét?"


Biztos 20 év körüli vagy? Mert ez borzasztó ostoba gondolat.

2011. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Úgy 8 hónapja voltunk együtt a párommal, mikor az egyik csaj a munkahelyünkön nagy hangon dicsekedett, hogy juj, eljegyezte a pasija 2 hónap után. Kedvesemnek dicsekedett, aztán lesajnálva utalt ránk, hogy nálunk még ez nem volt, mi? Én csak lestem, párom legyintett: nem lesz ebből semmi! Érdekes, a kiscsaj már kussol, rég nincsenek együtt azzal a sráccal. Jó ha két hónapig voltak "jegyben".
2011. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezhetem, dolgoztok valahol? Együtt éltek? Ha nem, van rá esély, hogy a közeljövőben együtt fogtok élni? Együttélés alatt szülőktől való különélést értek. Szóval nem azt, hogy tanultok mindketten, és majd anyu főz, mos, takarít rátok, a tojáshéj a feneketeken van és villogtok a jegygyűrűvel. Hanem egy külön háztartás, amit közösen vezettek, ahol ti gondoskodtok magatokról. Ilyenre tudnál már gondolni? Ha nem, akkor minek akarsz eljegyzést?
2011. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!