Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után reménytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy változó melyik pasi mikor akar eljegyzést de szerintetek mennyi idő után mondható az, hogy sosem fog eljegyezni/elvenni később feleségül? Nincs semmi ilyesmi szóban nálam csak érdekel, mert elég sokan irogatnak ki kérdéseket, hogy mikor jegyez már el stb.
2011. jan. 3. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
2 év feltéve ha 25 felett vagytok máe én ennyi idöt adnék bár én 2 hónapos járás után házasodtam. de elötte barátok voltunk 3 évig
2011. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, nagyon függ attól, hány évesek vagytok.

Én 30 felett mondanám, hogy 2 évnél többet nem érdemes várni, de nem az eljegyzésre, mert az még semmit nem jelent, hanem a házasságra.

25-30 között azért nem lennék ennyire szigorú, az mondjuk 4 év.

2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
El tudom képzelni, ahogy 4 év boldogság után a nő azért szakít, mert a férfi nem jegyezte el. Annyira tipikus női logika, be kell biztosítaniuk magukat, nehogy a férfi könnyen lelépjen, be kell zárni. Pech, hogy a házasságok több mint fele válással végződik...
2011. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem lehet így megállapítani. Sokan nem akarják elkapkodni, és inkább együtt élnek néhány évig, mielőtt összeházasodnak. Sokaknak gyerekük is születik közben, és az esküvő háttérbe szorul.
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
A párom 7 év után kérte meg a kezem - nem kis meglepetésemre. Boldogok voltunk eddig is, remélhetőleg ezután is. Soha nem hiányoltam a formalitást. Szerintem nemcsak korfüggő, hanem kinek mennyire fontos a papír, vagy ruha, vagy bármi más.
2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Az sem biztos, hogy összeházasodnak.

A sógornőmék 8 éve vannak együtt, 7 éve együtt élnek, van egy 2éves kislányuk, mégsem akarnak összeházasodni. Hiába mondjuk nekik, hogy csináljunk egy kis esküvőt, egyikük sem akarja, azt mondják jó így nekik.

2011. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem függ a kortól is. Mi majdnem 4 éve vagyunk együtt, de még csak húsz éves vagyok.

Míg végzek az egyetemmel nekem ráér az eljegyzés, aztán ha utána se lenne semmi sehol, kezdenék gondolkodni.

Szerencsére tudom, hogy a párom szeretné...


Idősebb korban azért 3-4 éven belül kellene az eljegyzés, ha jelent valamit az számotokra. Ha nem jelent semmit az más.

2o-L

2011. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha sok év után történik a lánykérés, az sem jelent semmit. Ismerősöm kezét 7 év után kérte meg a pasi. Aztán rá 1 évre szakítottak. A srác összejött egy csajjal, másfél év után el is vette feleségül. Szóval szerintem nem lehet erre alapozni, hogy mennyi idő után történik a lánykérés.
2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem attól függ, hogy honnan nézzük.Annak sincs több esélye a házasságra, akit a párja mondjuk 1 év után eljegyez, de mondjuk az 5. évben még mindig csak jegyben járnak,szóval nem biztos, hogy feleség is lesz.Az eljegyzési gyűrű csak egy szimbólum, bármikor vissza lehet adni.
2011. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szempontból én hagyománytisztelő vagyok, én csak akkor fogadnék el gyűrűt illetve mondanék igent, ha akkor utána elkezdhetem már szervezni az esküvőt. Ami a kérdést illeti, szerintem már szinte a kapcsolat legelejétől fogva kellene, hogy téma legyen először általánosságban, hogy kinek milyen elképzelései vannak, pl ha valaki rögtön közli, hogy soha nem nősül, akkor tudom, hogy ő nem az én emberem, és akkor még az elején fejezzük be. Aztán fokozatosan egy jó kapcsolatban, ahol mindketten házasságpártiak és családot akarnak, és téma is a dolog, ott szerintem fel sem merül ez, hogy még mennyit várjak, mert pont időben meg fog történni.
2011. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!