Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok megkérné a kezeteket?

Figyelt kérdés
a barátom 22 éves én 16. Tudom! túl fiatal vagyok. De higgyétek el a korom / korunk ellenére rengeteg mindent átéltünk már együtt. A szüleim folyton veszekednek... és én nagyon ki vagyok emiatt ő mindig mellettem van... és ez most a legkisebb baj amiben mellém állt.Én egyátalán nem bánnám ha megkérné...igent mondanék. Véleményetek?
2010. dec. 30. 19:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
jegyezzen el, no problem, de a 18évet várd meg mindenképp, sokkal előnyösebb, és utána szabad a világ!
2010. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mióta vagytok együtt? Én 4 éve vagyok együtt a barátommal, mégsem mondanék igent ha megkérné a kezemet. Pedig 24 vagyok... Legalább a 18 évet töltsd be!
2010. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Én 19 vagyok,ahogyan a párom is.Nagyon szeret és velem képzeli el az életét,ahogy én is vele,mégis úgy gondoljuk,hogy azért a házasság még korai(nem azért mert bizonytalanok vagyunk).És akkor most jön képbe az,hogy miért nem jegyez akkor el?!Az nem akkora kötöttség,mint a házasság.Hát azért nem,mert szerintem az eljegyzésnek sincs értelme úgy,hogy utána 5 év múlva házasodik az ember..Elég az,hogy ti tudjátok,hogy mennyire komoly a kapcsolatotok és semmivel sem lesz több ha ezt a világ fele is mutatjátok egy gyűrűvel..Ha majd megkéri a kezemet a párom mondjuk 3 év múlva,akkor egy éven belül esküvő.:)


És természetesen ha megkérne most,igent mondanék,de egyikünk sem látja értelmét.

2010. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
tényleg fölösleges lenne, hiszen 18 év előtt nem is mehetnél hozzá...
2010. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen örültem volna és igent mondtam volna. Komoly kapcsolatom volt, és nem akart elvenni. 18 évesen pedig ez volt a nagy vágyam azt hittem ö a nagy szerelem és bánkódtam miért nem vesz el. Most igy 10 év távolából örülök hogy nem házasodtunk mert más a férjem más az érzés. Azt hiszem az a kapcsolat válással végzödött volna. De ha megkéri a kezed az tök jó csak nem kell mindjárt a templomba rohanni.Szóval mondj igent és sok boldogságot! Lakva ismeritek meg egymást!

Ami fontos és én 16 évesen nem éreztem annak: hasonló világképe elképzelése legyen mint neked/szüleidnek. ha te diplomás leszel nem árt ha ö is legalább érettségivel rendelkezik.

2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem mikor a párom megkérte a kezem, de én 22 éves vagyok.


Nem kételkedem abban, hogy érettebb vagy a korodnál mert nem ismerlek, nem tudom milyen helyzetben vagy. Az viszont biztos, hogy életed legnagyobb hibáját követed el akkor ha most le akarod kötni magad. 16 évesen ne az együttélésen járjon az eszed, hanem próbálj meg csak egy kicsit gyerek maradni, mert ha majd 30 évesen döbbensz rá arra, hogy egy pillanatot sem használtál ki a kamaszkorodból, bánni fogod.

2011. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Minap olvastam arról, hogy egy 22 éves srác meg akarja kérni a 16 éves barátnője kezét, mert nem fogadja el a család őket, vagy valami ilyesmi volt.

A véleményem az, hogy túl korai, találsz még mást, ennek így nincs értelme, mert nem egymás mellett fogtok kikötni, hiszen 6 év van köztetek, és majd fel fog tűnni, mekkora különbség van a kettő között. Én nem mennék hozzá, főleg nem 1 év után.

2011. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Először inkább próbáljátok ki, milyen együttélni!

Mert nagyon igaz a mondás, hogy lakva ismerjük meg a másikat!

Most akkor vagytok együtt, amikor akartok, amikor ráértek, stb. De ha együtt fogtok élni, akkor mindig együtt vagytok. A rossz pillanatokban is. Amikor az ember egyedül akarna lenni és a háta közepére sem kívánja az egész világot! Az az igazi próba, nem a házasság!

Egyébként semmi értelme elkapkodni az esküvőt!

2011. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!