Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok megkérné a kezeteket?

Figyelt kérdés
a barátom 22 éves én 16. Tudom! túl fiatal vagyok. De higgyétek el a korom / korunk ellenére rengeteg mindent átéltünk már együtt. A szüleim folyton veszekednek... és én nagyon ki vagyok emiatt ő mindig mellettem van... és ez most a legkisebb baj amiben mellém állt.Én egyátalán nem bánnám ha megkérné...igent mondanék. Véleményetek?
2010. dec. 30. 19:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
legalább is van részem megtapasztalni azt.
2010. dec. 30. 19:37
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
19:35-tel értek egyet, teljes mértékben azt írta amit kartam, csak én még hozzátenném, hogy persze én vagyok a régimódi, de az hogy eljegyzés után esküvő szokott lenni, nem azt jelenti, hogy 100 évvel utána. A szüleid balhéinak meg semmi közük ne legyen az eljegyzésedhez, csakis annak, ha igazán akarod. És egy 16 éves kislány álmodozása nem egyenlő a holtodiglan-nal.
2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
19:37. Érettségit akarok meg diplomát , amire nagy esélyem van. Nem akarom én tönkre tenni az életemet.
2010. dec. 30. 19:40
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
ennyi idősen én is dolgoztam suli mellett nekemis volt párom én / mi is sok midnent átéltünk, de hidd el amit most érzel az közel sem az aminek hiszed, majd rájössz
2010. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti igent mondanék. Erre mondjuk elég kicsi az esély, mert már 7 éve házasok vagyunk. :P


Szerintem ha úgy érzed, hogy ettől komolyabb lesz a kapcsolat, akkor nyugodtan mondj igent. Ez még nem kötelez semmire, de mégis komolyabb kapcsolatot feltételez. Arra viszont nyomatékosan felhívnám a figyelmedet, hogy a tanulást ne hanyagold! Egy kapcsolatra sem lehet olyan szinten építeni, hogy majd ő dolgozik és nekem nem kell. Bármikor tönkremehet a kapcsolat vagy elég egy szimpla baleset és ott leszel/lesztek ahol a part szakad. Munkatapasztalat nélkül, végzettség nélkül véged van hosszútávon.

2010. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
19:45 köszönöm szépen, hogy írtál. Nem fogom a tanulást hanyagolni.:D
2010. dec. 30. 19:47
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Meg tudnád fogalmazni, mit jelentene számodra az eljegyzés? Mit feltételez rólad vagy mire kötelez téged, és mire a párodat? Miben lenne más a kapcsolatotok?

2010. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem? Csináld csak.Minden 16 éves érettebnek hiszi magát a koránál,közben meg egy naiv kislány vagy még.

tudom,hogy érkezhet 150 hozzászólás is,te egyiket sem fogod átgondolni mert azt hiszed 16 évesen olyan érett és bölcs vagy,hogy mindenki más idióta csak te vagy az értelmes.

Tipikusönfejű kamasz,házasodni meg felnőttkenek kéne. Viszont jóhír,hogy lehet villogni a diszkóóóba a barátnőknek a karikagyűrűvel:D:D

Majd néhány év mulvgondolj vissza erre,esetleg olvasd el a hozzászólásaid és röhögni fogsz magadon

2010. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki még ezt sem tudja, hogy az eljegyzés mit jelent, nagyon érett lehet... tipikus tini felfogás, jujdeizgi gyűrű lesz a kezemen és mutogathatom, meg mondogathatom, hogy menyasszony vagyok. Az eljegyzés a házassági szándék bejelentése, a fiú nem azt mondja, hogy szeretném a kapcsolatunkat magasabb szinte emelni, ezért nesze itt a gyűrű, hanem azt kérdezi hozzámjönnél-e feleségül. Ha te nem akarsz házasodni, az nem eljegyzés, hanem mondjuk egy sima ajándék, ami attól még szép gesztus de nem eljegyzés. Manapság már nem divat se a házasságot, se az eljegyzést se semmit se tisztelni, én azért nem leszek mindenkinek a gyűrűs menyasszonya, mert az de trendi, mindegy hogy házasodunk utána vagy nem.
2010. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

mennyi ideje vagytok együtt?


És írtad, hogy nagy esélyed van a diplomára..hát...asszem 2 év mólva már elég szigorú lesz a rendszer...

2010. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!