Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok megkérné a kezeteket?

Figyelt kérdés
a barátom 22 éves én 16. Tudom! túl fiatal vagyok. De higgyétek el a korom / korunk ellenére rengeteg mindent átéltünk már együtt. A szüleim folyton veszekednek... és én nagyon ki vagyok emiatt ő mindig mellettem van... és ez most a legkisebb baj amiben mellém állt.Én egyátalán nem bánnám ha megkérné...igent mondanék. Véleményetek?
2010. dec. 30. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
A véleményem az, hogy ne menekülj egy házasságba a szüleid elől.
2010. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Sok boldogságot...


Vélemény? Korai.

2010. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Hm. Én igent mondtam 16 évesen. Sohasem lett belőle esküvő, pedig akkor de nagyon azt hittük, és valahogy mégsem. Nagyon korai volt, bár összességében majdnem 10 évig együtt voltunk.

Azóta se mentem férjhez, pedig van másik kapcsolatom, szintén évtizede. Ez a férfi viszont az Istennek sem akarja megkérni a kezem. Persze ettől még boldogok vagyunk, csak hát olyan jó lenne...

2010. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

nem házasságba akarok menekülni... dehogy is:D

Csak egyszerűen szeretnénk kicsit komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat. Ez a gyűrű végülis azt jelentené, hogy komolyabb szakaszához ért a kapcsolatunk és majd évek múlva összeházasodunk. Egyenlőre csak én kapnék gyűrűt.

2010. dec. 30. 19:29
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

eléggé meglepődnék XD


17_F

2010. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg fiatal vagy még, de mondj igent, ha akarsz. Végül is egy eljegyzés még nem jelent semmit. Attól még nem kell egy hónap múlva férjhez menni. Mi mondjuk már lassan 8 éve vagyunk együtt a párommal. Ő 26 éves, én 25. Nagyon szeretjük egymást, több mint 2 éve együtt is élünk, de még nem volt eljegyzés. Anyagi okok miatt még 2-3 évig biztos nem lesz lagzi, akkor meg minek az eljegyzés? Nem akarok évekig csak menyasszony lenni. De ez csak az én véleményem.
2010. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Az eljegyzés a házasságra való felkészülésről szól. Ha Te még nem szeretnél vagy nem vagy képes házasságra (vagy a felkészülésre), akkor ez mitől eljegyzés? Pláne úgy, hogy a párod nem kap gyűrűt...
2010. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Hülye vagy? Vagy csak egyszerűen vak, hogy nem látod, amit neked írnak?

16 éves vagy.Mit tudsz te egy együttélésről, annak nehézségeiről, az önálló életről, arról,hogy hogyan kell fenntartani egy házat, főzni, mosni , háztartást vezetni?Egyáltalán mit tudsz te a szerelemről és arról,mit jelent az, hogy szeretni és tisztelni a másikat. El akarsz menekülni az otthoni gondok elől egy másikba, amiről azt se tudod micsoda.Mi az a rengeteg minden?

Szültél gyereket, elvette már a bank a házatokat? Éreztétek már,hogy akármennyit dolgozol, nem marad pénzed semmire, mert elviszi a fűtésszámla?

Annyira utálom az ilyen tini beszólásokat..16 évesen a nagy lamourról..

2010. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai lenne. 16 éves vagy,gondolom ez az első nagy szerelem.Erről mindannyian azt hisszük,hogy örökké tart, de az ilyen eset sajnos nagyon ritka. Persze,megkérheti a kezed,járhattok jegyben éveken keresztül,abban nincs semmi rossz. Legyetek boldogok,de nem siessétek el ezt a házasság dolgot. Ez nem olyan egyszerű ám, rengeteg felelősséggel jár. Ha egy háztartásban fogtok élni,neked kell majd MINDEN házimunkát csinálnod, mellette pedig jobb esetben tanulni,ha a párod keres annyit,hogy el tudjon tartani mindkettőtöket. Ha nem,akkor neked is dolgoznod kell,s 16 évesen nem könnyű olyan munkát találni,ami normálisan is fizet. Gondolom nem akarsz újságot hordani havi 45.000 forintért éjjel-nappal? No meg akkor mi lenne a sulival? Később nagyon megbánnád! Inkább bírd ki azt a 2 évet valahogy,legalább legyen egy szakmád/érettségid azzal már könnyebben boldogulsz. De a legjobb lenne, ha lenne szakmád is és érettségid is.Ha igazán szeretitek egymást, akkor kibírja a kapcsolatotok még ezt a 2 évet. Utána már sokkal könnyebb lesz! Kitartás! ;)
2010. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
süli mellet hétvégente dolgozok, néha hétközben is. Én főzök, mosok takarítok itthon, mert anyám nem ér rá. Hidd el tudom milyen nehéz.
2010. dec. 30. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!