Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gáz, ha egy nő kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy nő kéri meg a párja kezét?

Figyelt kérdés
Szóval hogy nem a férfi kezdeményezett, hanem a nő. Mit gondoltok erről?
2010. dec. 7. 18:01
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy "megalázónak" érezném az egészet...

Most ha a párom nem kér meg, valószínű azért nem mert nem szeretné, akkor én mit erőltessem?

A férfiak esetében ez másképp hangzik, mert időtlen idők óta ők kérik meg a nőket és nem fordítva...

szóval szerintem elég gáz...

2010. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Ciki.
2010. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2010. dec. 8. 11:16
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy a hagyományos felállás, hogy a pasi kéri meg a csaj kezét. Ezzel mutatja ki, az odaadását, a valakihez való tartozás vágyát. Sőt, ez egyféle érettséget is jelentett, pl. hogy képes eltartani a családját.

Most már mi nők is képesek vagyunk magunkat eltartani:)

Már itt csorbult a pasik egoja...máskülönben úgy gondolom, hogy a házasság dolgot egyik félnek sem kell erőltetni.

Vagy jön magától, vagy nem, és akkor hagyni kell a dolgot.

Ha egy nő kéri meg a pasi kezét, akkor nagy a valószinűsége, hogy a pasi beijed. Mert valljuk be még mindig nem szokványos dolog.:)

2010. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz. Nálam "végzetes" hiba lenne ez egy nőtől. Zavaró, ha túlzottan kezdeményez egy nő.

24f

2010. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy huszonegyedik század, meg minden, de ennyire ne legyünk már modernek! Szerintem ultraciki, és egyértelmű, hogy a férfi papucsférj lenne, aki nálam szóba sem jöhet :D :D

Szóval, summa-summarum, nagyon ciki sztm.

2010. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
54%

Úgy vagyunk "boldog" házasok, hogy még eljegyzés sem volt, nem is lesz. Most már templomi, nagysúlyú fogadalom sem lesz. Egy ilyennek nem teszek visszavonhatatlan fogadalmat.

Én kértem meg a kezét a férjemnek, pontosabban vázoltam, hogy ha már megkeseríti az életem akkor tegye hivatalosan két gyerek mellett(pontosabban az apasági hercehurca miatt a második születése előtt) annyit mondott Ok, "lezavartuk".

És nem a házasságot bánom, csak a ffit...

És sajna ezen a tényen még csak az sem segít, hogy nem Ő kért meg, mert előtte is olyan volt amilyen, csak későn esett le az a rózsaszín szemkötő:S


Én azt mondom, nem éri meg megkérni a kezét a pasinak, minek, bocsi elég savanyú a szám..., nem azért mert az ő dolguk a lánykérés, hanem azért mert csak nyűg az ember nyakán az egész. Pláne ha te is a demónak bedőlsz, és későn látod meg, hogy valójában milyen alak is a férjed.

2010. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

"Gáz ha egy nő hordja a férfi esküvői ruhát a férfi meg a menyasszonyit?"

Igen gáz lenne, remélem ezt te is belátod. A menyasszonyi ruha nők általi hordása ugyanúgy egy régi általánosan elterjedt szokás mint az hogy a férfi kéri meg a nő kezét, akármilyen modern kort is élünk. Nem kell semmi alá-fölé rendeltséget magyarázni.

2010. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz. A hagyománynak van egy varázsa. Én inkább siránkoznék, minthogy erre rászánjam magam.
2010. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
*belemagyarázni
2010. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!