Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gáz, ha egy nő kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy nő kéri meg a párja kezét?

Figyelt kérdés
Szóval hogy nem a férfi kezdeményezett, hanem a nő. Mit gondoltok erről?
2010. dec. 7. 18:01
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
88%

persze, hogy bennük is megvan:)

csak mi lányok mégis másképp éljük meg, "mint a mesékben"

a férfiak pedig más formában:)

2010. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
69%
gáznak nem gáz, de én utána nem tudnék gondtalanul élni a férjemmel, tudva, hogy kicsit vesztettem a női tartásomból...:S
2010. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
megkérni gáz, de beszélni róla, hogy "mit szólnál, ha összeházasodnánk, szerintem már itt az ideje..." az nem, szóval valami "arany középút" a megoldás, ha nem lép a pasi
2010. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
53%

"Nem vagyok férfi, ezért elképzelni sem tudom hogy ez miért lenne "törés" az életükben.."


Én sem vagyok férfi, de el tudom képzelni. Vagy inkább tudom, hogy miért.

Mondjuk elmagyarázni nem tudnám.

2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
77%

Te eldöntötted, hogy márpedig ez egyáltalán nem gáz, és most azt várod, hogy bólogatva melléd álljunk?


Én nevetségesen érezném magamat, ha megkérdezném a páromat, hogy hozzám jönne-e férjül?

Persze ez egyéni szocprobléma, de úgy látom néhányan azért még egyetértenek velem.


Megalázó. Nem csak a nő számára, a férfinak is.

Elképzelni a szituációt is. Letérdelek a párom elé, hogy megkérjem a kezét, közben pedig orálisan ki is elégítem. Tökéletes.


Hogy miért van ez így? Amiért a fehér az fehér és nem hupilila. Mert a szív jelképezi a szeretet és nem az ördög, mert a világ így a világ.


Neked megvan a véleményed, ezzel én nem értek egyet, lehet, hogy sosem győzlek meg téged az igazamról, de megnyugtatlak, te sem fogsz engem soha. Kár is az ilyen kérdéseket feltenni, ez megosztja az embereket, kevés olyan van, akinek egy ilyen oldal elolvasása után változik a véleménye. Felesleges billentyűkoptatás mindkét fél részéről.

2010. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egy nagy baromság,hogy a férfi dönti el,hogy mikor,vagy hol akarja elvenni a párját.A férfiak gyávák!!!!!Mert félnek a házasságtól a kötelezettségektől stb. nem akarnak felnőni,mert nem tudnak elszakadni anyuci szoknyájától.Régebb a nőket eladták szó szerint egy férfinak, gyönyörű nem? még meg se volt kérdezve,hogy jó-e,csak a vagyon számított (ezt a szülők döntötték el) Most mindenki elitéli azt a nőt aki megkéri a párja kezét, nevetséges s még ti mondjátok magatokat modernek,hát messze jártok tőlle,most mindent össze vissza csinálnak az emberek,ez mért lenne furcsa????
2010. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
én írtam is, hogy MODERN világ ide, vagy oda.. számomra elfogadhatatlan az a helyzet, hogy a nő térdel le a férfi elé és... áhh mind1:)
2010. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
,,Erre meg egyébként a férfinek kell rávennie magát, hogy felkészült-e már a házas életre, családra... erőltetni meg ugye nem szabad, mert abból semmi jó nem fog származni." mondja valaki én ismerek olyan házas társakat,hogy véletlen gyerek ugrott be és elvette a barátnőjét,pedig esze ágába se volt és még jobban vannak? mint az előtt
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom,hogy elvan baszvaa a világ magyarul,de hogy a férfiak elbaszodtak az biztos,látszik a második rend jobban sikerült(NŐK)mint a második rend(férfiak)
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Helyesbitek az első rend (féfiak)
2010. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!