Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja kísérő gyűrűvel kérte meg a kezét, és csak az esküvő előtt vettek jeggyűrűt mindkettőjüknek?

Figyelt kérdés

A párom így kérné meg a kezem, aztán pedig a szüeimtől is megkérne, és majd mikor már az esküvőt terveznénk, akkor vennénk meg a jeggyűrűinket.

Tudom ez amerikai szokás, de nekem így is tetszik, végülis az elhatározásunk a lényeg!


2010. nov. 16. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen! Egy gyémántgyűrűvel kérte meg a kezem de az esküvőnk csak jövőre lesz..
2010. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

HA neked ez így tetszik akkor nem rohadtúl mindegy hogy hány csajnak kérték meg így a kezét?

Különben szerintem ez már egyáltalán nem csak amerikai szokás

2010. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nálunk is, rá fél évre volt a lagzi. Én nagyon sok embertől hallottam, hogy így csinálják,szerintem ez már annyira nem különleges dolog :) Sok boldogságot
2010. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok! Köszönöm! :)
2010. nov. 16. 10:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mi is így csináltuk és keresztanyumék is.

anyukáméknaál nem volt, de mikor megvették a jeggyűrűt akkor esküvőig a másik kezükön hordták

2010. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szép szokás,de részben pénz kérdés is.Már a jegygyűrűket kifizetni sem olcsó dolog.Előtte pedig ízléses és szép köves eljegyzési gyűrűt venni plusz költség.Persze,mint mondtam nekem is tetszik ez a módszer,csak anyagilag megfontolandó.
2010. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is ilyet kaptam, de csak szemfényvesztésnek volt jó, a páromnak esze ágában sincs nősülni.
2010. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
nekünk is így volt!megkérte a kezem és az esküvőt még későbbre terveztük azért,de a baba közbe szólt így pont egy évre rá lesz az esküvőnk!
2010. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
75%
Nálunk is így volt, szerintem sem amerikai szokás. De az is tetszik, mint amit már írtak, hogy régen az volt, h esküvőig a másik gyűrűs ujjon viselték a karikagyűrűt. :)
2010. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is csak kísérőgyűrűvel kérte meg a párom a kezem, neki most nincs is semmilyen gyűrűje,majd csak esküvőre veszünk mindkettőnknek karikagyűrűt.
2010. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!