Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor adnád át az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adnád át az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Karácsonykor szeretném eljegyezni a barátnőmet, de picit szeretném megviccelni:) Mivel távkapcsolatban élünk, úgy beszéltünk meg, hogy a szentestét mindketten a szüleinkkel töltjük és 25-én találkozunk nála és utána megyünk el az ő anyukájához kettesben. 25-én "csak" az ajándékát adnám át és a gyűrűt majd csak az anyukájánál, de megszervezném, hogy addigra az én anyukám is odaérjen. Így négyesben lennénk ott és akkor kérném meg a kezét. Vagy a másik lehetőség, hogy szilveszterkor elutazunk pár napra és ott kérném meg a kezét kettesben. Ti hogy csinálnátok?
2010. nov. 15. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, az előbb még lány voltal. Ennyire hülyének nézel minket?
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ki volt lány???
2010. nov. 15. 21:09
 13/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

csak a hülye nem jön rá, hogy ezt is te írtad

2010. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, azt is én írtam. Igaz, hogy mi 10 évvel vagyunk idősebbek, nem egy hónapja, hanem egy éve vagyunk együtt és én nem lány vagyok, hanem férfi, de amúgy igazad van, tényleg minden stimmel...
2010. nov. 15. 21:46
 15/16 anonim ***** válasza:
SOHA:-)
2010. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lánykérés kettesben, kísérőgyűrűvel.

Eljegyzés szülőkkel, közösen választott karikagyűrűvel. Ekkor lehet megkérni a kezét a szülőktől. Előtte azért illik kikérni a véleményét, egyáltalán hozzád menne-e.:)

2010. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!